Trwa ładowanie...
26-01-2015 14:54

Marek Kaliszuk - po raz pierwszy w Warszawie

Marek Kaliszuk - po raz pierwszy w WarszawieŹródło: inf.pras.
d2r4wz2

Już 10 lutego po raz pierwszy w Warszawie, w Teatrze Capitol odbędzie się wyjątkowy koncert Marka Kaliszuka!

Na scenie Markowi Kaliszukowi towarzyszyć będą znakomici muzycy: Piotr Mania - fortepian, Marcin Bożek - bas i Grzegorz Lewandowski – perkusja oraz trzyosobowy chórek. Podczas prawie półtoragodzinnego koncertu usłyszymy takie hity jak m.in. : „Only Girl” (Rihanna), „Easy lover” (Phil Collins), „Fever” (Elvis Presley), „Dni, których nie znamy” (Marek Grechuta)
, „Lady” (Modjo), „Cry me a river” (Justin Timberlake)
. Podczas tego koncertu Marek Kaliszuk zaśpiewa również premierowy utwór zapowiadający jego debiutancką płytę.

Koncert:

Teatr Capitol,
10 luty 2015 r.
godz. 20:00,
Cena biletu – 39 zł

d2r4wz2

Marek Kaliszuk

Wokalista, aktor i solista Teatru Muzycznego w Gdyni obdarzony niesamowitą skalą głosu. Potrafi zachwycić tenorem, a kiedy trzeba również sopranem. Marek Kaliszuk szerszej widowni dał się poznać dzięki rolom w serialach „M jak miłość”, „Pierwsza miłość”, „2XL” czy „To nie koniec świata”. Jesienią Kaliszuk wziął udział w programie „Twoja twarz brzmi znajomo 2”, który bezapelacyjnie wygrał. Swoimi kreacjami zachwycił nie tylko jurorów show Polsatu, ale i widzów. W programie wcielił się m.in. w Hankę Ordonównę, Michała Wiśniewskiego, Georga Michaela, czy wielką śpiewaczkę Marię Callas, za każdym razem dając popis swych zarówno wokalnych jak i aktorskich możliwości.

Ponad dwa lata temu miłość do śpiewania zaowocowała stworzeniem przez Marka Kaliszuka klimatycznego projektu muzycznego - „Kaliszuk & Mania in songs”. Aktor wraz z Piotrem Manią – pianistą i kompozytorem stworzyli duet, który na scenie zachwyca niesamowitymi aranżami znanych przebojów.

d2r4wz2
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d2r4wz2