Trwa ładowanie...
Materiał Partnera
marka odzieżowa

Marka Patriotic rusza z kolekcją sportową

Streetwearowa marka odzieżowa Patriotic, która działa na rynku od 2009 roku stworzyła swoją pierwszą kolekcję sportową! Początkowo brand kojarzony był stricte z kulturą miejską. Z czasem oferta marki zaczęła się jednak poszerzać i dziś w swoim asortymencie posiadają produkty, które sprostają oczekiwaniom najbardziej wymagającego klienta.

Share
Marka Patriotic rusza z kolekcją sportową
Źródło: Materiały prasowe
d2tqzog

Co ciekawe, najnowszą linię Patriotic Sport wspiera w działaniach raper Rest, członek znanego zespołu Dixon37. Tym razem uczestniczył on w sesji zdjęciowej, podczas której zaprezentował się w produktach polskiej marki. Jak podkreśla zespół Patriotic, kolekcja skierowana jest do osób, które lubią aktywność fizyczną w każdej możliwej odsłonie. Projektanci zwrócili uwagę na to, by materiał, co bardzo istotne, przepuszczał powietrze, a także był szybkoschnący. „Chcemy, aby nasze produkty sprawiały, że uprawianie sportu będzie jeszcze przyjemniejsze. Nasi klienci muszą czuć się komfortowo oraz modnie, ale także bezpiecznie – stąd neonowe kolory, które są motywem przewodnim dropu. Zadbaliśmy również o to, by nasze ubrania idealnie dopasowywały się do sylwetki.
Wciąż staramy się rozwijać i dążyć do perfekcji, dlatego wszystkie nasze projekty są dobrze przemyślane.” – podkreśla główny projektant kolekcji.
Patriotic obchodzi właśnie swoje X-lecie i jest w zdecydowanej czołówce polskich marek streetwearowych. Dotychczas w swojej ofercie posiadali 4 główne
linie: basic, classic, street oraz proud. Każda z nich była dedykowana do osób o różnorodnych wymaganiach, tak, by każdy mógł znaleźć coś ciekawego dla siebie. Ten rok marka rozpoczęła jednak z ogromnym powerem, poszerzając asortyment o ciekawe nowości – najpierw w szybkim tempie rozwinął się damski projekt Patriotic Lady, w którym swój udział miała także Basia Kurdej – Szatan. Aktorka w kolaboracji z brandem zaprojektowała swoją autorską kolekcję, która odniosła ogromny sukces. Następną nowością, która również nie odbiła się bez echa była wspomniana kolekcja Patriotic Sport. Miłośnik streetwearu zdecydowanie nie może odpuścić sobie posiadania produktu tej marki w swojej garderobie.

d2tqzog

Podziel się opinią

Share
d2tqzog
d2tqzog