Trwa ładowanie...
d3r5fiw
Dziewczyny

Marta Zienkiewicz została Miss Polonia Pomorza 2011

Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Marta Zienkiewicz została Miss Polonia Pomorza 2011
(Biuro Miss Polonia)
d3r5fiw

I wszystko jasne. Wiemy, już kto został Miss Polonia Pomorza 2011.

Podczas finałowej gali, która miała miejsce w prawdziwym średniowiecznym zamku, po bardzo zaciętym boju wybrano najpiękniejszą kobietę ziemi pomorskiej. Została nią urocza Marta Zienkiewicz, 21-letnia gdańszczanka, miłośniczka tańca i hokeja na lodzie, która o sobie samej mówi, że jest wybredna. Marta zachwyciła jury zjawiskową urodą i imponującymi wymiarami: 87/63/89 i to właśnie ona weźmie udział w wielkim finale konkursu Miss Polonia 2011.

Drugie miejsce na podium i tytuł pierwszej wicemiss, a także miejsce w półfinale w walce o możliwość wystąpienia w konkursie głównym Miss Polonia 2011 uzyskała Barbara Bylina - osiemnastoletnia gdańszczanka. Trzecie miejsce zajęła Karolina Górak.

d3r5fiw

Podczas gali na zamku w Gniewie, nie mogło zabraknąć licznych atrakcji. Główną z nich były oczywiście występy finalistek. Na początku dziewczyny zaprezentowały swoje wdzięki w strojach sportowych, by następnie rozgrzać widownię pokazem kostiumów kąpielowych.

Atmosferę podgrzał występ choreograf i tancerki, Bursztynowej Miss 2008, gorącej Magdaleny Litewskiej, w którym zaprezentowała swój sztandarowy taniec turecki. Wyobraźcie sobie, jak musiał wyglądać taniec brzucha w wykonaniu tak seksownej kobiety!

Jednak nie zapominajmy, że bohaterkami tego wieczoru były przede wszystkim finalistki. Po występie Magdaleny Litewskiej mogliśmy podziwiać piękne panie w gustownych sukniach wieczorowych.

Organizatorzy nie zapomnieli jednak i o tym, że uroczystość odbywa się za średniowiecznymi murami gniewskiego zamku. Przed ostatnim już tego wieczoru występem dziewcząt, tym razem w sukniach ślubnych, mieliśmy okazję oglądać prawdziwy pokaz artyleryjski.

d3r5fiw

Kiedy już jury, w którego składzie nie mogło zbraknąć przedstawiciela Wirtualnej Polski w osobie kierownika zespołu serwisów męskich, Łukasza Jurczaka, udało się na obrady, by wybrać najpiękniejszą z dam dzisiejszej gali, mieliśmy okazję podziwiać festiwal ognia oraz prezentację rycerzy z zamku nad Wisłą.

Zwycięskim dziewczynom serdecznie gratulujemy.

Skład jury:

Arnold van Dorst - przewodniczący, Sławomir Angielczyk, Serg Ankori, Adam Capar, Tomasz Deker, Rafal Ferber, Scott Harvell, Krzysztof Jabłonski, Aleksandra Janiszewska, Łukasz Jurczak, Krzysztof Lisiecki, Reiko Opitz i Jan Wójcikiewicz.


Patronat redakcyjny Wirtualna Polska

d3r5fiw

Podziel się opinią

Share

d3r5fiw

d3r5fiw