Trwa ładowanie...

Maszyny do zadań specjalnych!

Maszyny do zadań specjalnych!Źródło: inf.pras./Edelman Polska
d2u7h32
d2u7h32

Tylko teraz masz niepowtarzalną szansę przyjrzenia się z bliska unikalnym maszynom, zaprojektowanym do ekstremalnych zadań.

Jesteś ciekawy jak maszyna z helikoptera może przekształcić się w elitarny samolot, który w 12 sekund uzyskuje prędkość 565 km/h? Chcesz zobaczyć samolot, który ma 6 silników, a jego skrzydła rozpościerają się na długość 88 metrów?

Będziesz miał również okazję zajrzeć w paszczę 6 tonowego metalowego ”potwora” GOLIATA, największej na świecie koparki. Zobaczysz także jeden z największych na świecie latających transporterów, o powierzchni 1400 m3, który został specjalnie stworzony do przewożenia masywnych ładunków.

Będziesz świadkiem, jak wielotonowa maszyna GEMINI ratuje życie ludziom w Szwajcarii, transportując spróchniałe drzewa, chroniące małe miasteczko przed lawiną śnieżną. Prześledzisz, jak MAMUTY, największe na świecie teleskopowe podnośniki pogłębiają kanały w bardzo trudnych warunkach sztormowych. Zobaczysz też w akcji nieustraszonego lodołamacza, który ratuje statki, uwięzione pod kanadyjskim lodem.

W każdym odcinku poznasz niesamowite urządzenia, które pomagają ludziom w ich codziennym życiu. Sprawdź na kanale Discovery Channel, jak niemożliwe staje się możliwe dzięki jedynym na świecie
* Maszynom do zadań specjalnych.*

d2u7h32
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d2u7h32