Trwa ładowanie...
bbc
02-11-2009 15:18

Materiał Ekskluzywny: Nadchodzą "Niezłomni"!

Materiał Ekskluzywny: Nadchodzą "Niezłomni"!Źródło: BBC Knowledge
d30qc6y

Przedstawiamy Niezłomnych: osiem osób, gotowych konkurować ze sobą nawet w najtrudniejszych warunkach, w obliczu bomb i w obłokach gazu łzawiącego. Czy czeka ich jakaś wielka nagroda? Owszem – duma z wykonanego zadania.

Odkrywca Benedict Allen jest prezenterem nowego, pełnego przygód programu. Ośmioro ochotników przechodzi w nim kolejne, bardzo ciężkie – fizycznie i psychicznie – próby, by zdobyć tytuł Niezłomnego.

Realizowany na różnych kontynentach program zabiera osiem niesamowicie sprawnych osób na wielką, pełną wyzwań, wyprawę. Od północy Norwegii po Saharę, uczestnicy programu będą uczyć się sztuki przetrwania, uczestnicząc w najtrudniejszych wojskowych programach szkoleniowych świata. Ich nauczycielami i opiekunami będą trenerzy i eksperci z dziedziny survivalu.

d30qc6y

W programie udział bierze ośmioro ochotników, sześciu mężczyzn i dwie kobiety, którzy mają doświadczenie w różnych dziedzinach sportu. Wszyscy są w znakomitej formie, mogą się poszczycić osiągnięciami w takich dyscyplinach jak body building, triatlon, sztuki walki, boks i rugby. Tyle, że sama sprawność na wiele się nie przyda, o ile nie będą słuchać rad swego mentora, doświadczonego odkrywcy Benedicta Allena. “Każdy, kto chce tu przetrwać, musi mieć bardzo silną wolę", mówi Allen. “Trzeba naprawdę wierzyć, że jest się niezłomnym” czytaj dalej o "Niezłomnych"...

Program ‘Niezłomni’ jest emitowany na kanale BBC Knowledge:

- w czwartki o 21:00 (do 19.11.09)
- powtórki w soboty o 19:00 (do 28.11.09)

d30qc6y
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d30qc6y