Trwa ładowanie...
d24prik
Ciekawostki

Meg Ryan i Dennis Quaid - słynne rozstania

Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Meg Ryan i Dennis Quaid - słynne rozstania
(WP.PL)
d24prik

Meg Ryan, ur. 19. 11.1961 r. i Dennis Quaid, ur. 09.04. 1954 r.

Królowa romantycznych komedii, jak okrzyknęły Meg media to i w życiu bardzo wrażliwa kobieta ( Dwójka drogi życia). Spotknie Dennisa zapewne było ekscytującym przeżyciem.
Pobrali się w walentynki, doczekali syna i było jak w bajce, aż do dnia, w którym Meg nie zawiązała romansu z Russelem Crow. Czy była to chwila zapomnienia, czy ciekawość a może kropla, która przelała kielich małżeńskiej goryczy?
Prawda leży gdzieś po środku…

Liczba związku:
Ta para pobrała się 14.02.1991. Liczba tego małżeństwo to Dziewięć. To bardzo szczególna liczba dla związków.
Oznacza błogosławieństwo losu, magiczne spotkanie i dopełnienie siebie. Ale także wyzwanie stania się czymś na kształt drogowskazu dla innych ludzi. Ich wkład przejawia się w tym, co udaje im się wypracować wspólnie, dla innych. Związek ten uczy ponadto jak połączyć marzenia, ideały z przyziemną stroną życia.
Jeśli jest zdominowany tylko przez marzenia i pobożne życzenia, staje się iluzją. Udziałem tej wibracji mogą stać się także błędy w ocenie sytuacji oraz skłonność do oszukiwania samych siebie.
Należy przygotować się na lawinę uczuć, wyznań, ale i na pewną nerwowość a czasem i konflikty rodzinne. Liczby drogi życia
(jak para na siebie wzajemnie oddziałuje suma wszystkich liczb w dacie urodzenia)
Meg to numerologiczna Dwójka zaś Dennis to Piątka. Dwójka i Piątka po prostu nie pasują do siebie.
Dwójka ceni sobie ciche chwile w domu, w partnerstwie, a wszystko przyprawioną dużą dawką wrażliwości. Piątka natomiast to liczba wolności i ciekawości świata.
Mijają się. Dwójka może w pewnym momencie zacząć czuć się niekochana i zaniedbywana.
A to natomiast sprawia, ze Piątka czuje się tłamszona.

d24prik

Podziel się opinią

Share

d24prik

d24prik