Trwa ładowanie...
d1fz9os

Męska bransoletka. Dodaje oryginalności i wyróżnia z tłumu

Męska bransoletka to bardzo oryginalny prezent. Nieczęsto mężczyźni dostają w prezencie biżuterię. Niby tylko kawałek skóry, ale rodzajów i połączeń różnych materiałów jest tyle, że trudno zdecydować się na jedną.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Skórzane bransoletki na ręce to dodatek do wielu stylizacji
Skórzane bransoletki na ręce to dodatek do wielu stylizacji (Shutterstock.com, Fot: shutterstock.com)
d1fz9os

Męska bransoletka to stylowy, ale też bardzo odważny dodatek do męskiego ubioru. Od razu trzeba zaznaczyć, że nie każdy będzie je nosić. Są mężczyźni, którzy poza eleganckim zegarkiem nie uznają żadnych innych dodatków do stroju, albo po prostu źle się w nich czują. Są też osoby, które nie mają nic przeciwko takim ozdobom.

Skórzane bransoletki na ręce to dodatek do wielu stylizacji. Mogą być z jasnej lub ciemnej brązowej albo czarnej skóry. Połyskujące lub matowe. Grube i chude oraz zapinane na kilka sposobów. Dobrze dobrana bransoletka jest jak dobry zegarek. Jeśli ktoś zwróci na nią uwagę to doceni przemyślany dodatek.

Męskie bransoletki nie muszą być tylko skórzane. Często dochodzi do łączenia materiałów, na przykład skóry ze stalą albo aluminium. W ofercie znajdą się też eleganckie srebrne i złote bransoletki. Wszystko zależy od charakteru osoby, której chcemy kupić bransoletkę na prezent. Przy tej okazji można też zamówić specjalny grawer, który podkreśli wyjątkowość okazji lub właściciela tego niebanalnego dodatku.

d1fz9os

Pamiętajmy, żeby przed obdarowaniem męską bransoletką upewnić się, że prezent przypadnie do gustu. Dużym faux pas będzie sprezentowanie biżuterii zdeklarowanemu przeciwnikowi jej noszenia. A takich osób nie brakuje, bo męska biżuteria to coś dla najbardziej odważnych i pewnych siebie panów.

Skórzana bransoletka na nadgarstku to jasny sygnał, że jej właściciel jasno określa, co chce nosić i nie sugeruje się stereotypami. Jeśli komuś podoba się skórzana albo metalowa bransoletka to dlaczego miałby jej nie nosić? Warto się wyróżnić i pokazać, że nie jesteś taki, jak inni.

d1fz9os

Podziel się opinią

Share
d1fz9os
d1fz9os