Trwa ładowanie...

Mężczyźni boją się dziewic!

Mężczyźni boją się dziewic!Źródło: Jupiterimages
d2w5jqn
d2w5jqn

Przez wieki zdawały się być marzeniem każdego mężczyzny. Opiewane w wierszach i powieściach, przedstawiane na obrazach i wielbione przez święte księgi. Oczywiście chodzi o dziewice.

Jak się okazuje, dziś dziewictwo nie jest w cenie i to nie tylko w rozumieniu kobiet. Także mężczyźni coraz częściej patrzą na dziewice ze… strachem.

Do takich wniosków doszła ostatnio rosyjska „Prawda”, która opierając się na przeprowadzonych niedawno badaniach, podaje, że współcześni mężczyźni są zbyt leniwi i zbyt zastraszeni, aby na dziewice patrzeć inaczej jak tylko z przerażeniem.

Oczywiście świadomość tego, że jest się z kobietą po raz pierwszy, że jest się jej „tym wybranym”, ciągle ma dla facetów znaczenie, ale niestety i tak przegrywa z faktem, że „trzeba ją przez to przeprowadzić”. Że trzeba wziąć na siebie tą całą odpowiedzialność, za to jakie wspomnienia będzie miała „po fakcie”. „Pierwszy raz” wymaga od mężczyzny odpowiedniej dawki zaangażowania, delikatności i czułości. Żaden normalny facet, nie chce skrzywdzić swojej kobiety, a w przypadku rozdziewiczania, musi liczyć się z tym, że sprawi jej ból.

d2w5jqn

Jak podaje rosyjska gazeta, dziewice czują się coraz bardziej samotne i coraz trudniej znaleźć im partnera. Część mężczyzn, najzwyczajniej w świecie ucieka od dziewczyn, kiedy dowiadują się, że mają do czynienia z dziewicą.

[

]( http://jegoego.pl/ ){:external} Dodatkowym powodem takiego zachowania jest to, że na skutek coraz powszechniejszego dostępu do treści erotycznych, czy pornograficznych, faceci są coraz bardziej wymagający seksualnie i najzwyczajniej w świecie wolą partnerki doświadczone, które znają różne sztuczki, mają odpowiednią świadomość swojego ciała i nie boją się eksperymentować.

d2w5jqn

Strach przed tym, że dziewczyna nie będzie chciała się zgodzić na różne mniej lub bardziej wymyślne praktyki, jest dla faceta przerażająca. Poza tym istnieje powszechne przekonanie, że kobieta, która w wieku 20-25 lat pozostaje dziewicą, musi być oziębła, a jej libido niewielkie niczym pestka od jabłka, czyli że na żadne seks-wyżyny nie ma szansy się wspiąć.

Dla kobiet, które czekają na swojego wymarzonego „księcia z bajki” to tragedia. Rzadko której udaje się założyć rodzinę.

d2w5jqn

Dlatego coraz częstym rozwiązaniem wśród młodych dziewczyn, jest „szybki numerek z byle kim i byle gdzie” tylko po to, aby mieć już ten fakt za sobą. Bardzo dużo młodych dziewcząt w wieku 16-20 lat, odbywa swój pierwszy raz, albo z rówieśnikami, albo… ze starszymi mężczyznami po trzydziestce. Dla niemałej liczby z nich nie jest to przyjemne doświadczenie, a często wręcz trauma.

No cóż Panowie, pozostaje nam tylko zapytać jakie jest wasze zdanie na ten temat, czy Wy także boicie się dziewic?

[

]( http://jegoego.pl/ ){:external}

d2w5jqn
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d2w5jqn