ycipk-4giu1j

Mężczyźni kochają portfele. To będzie idealny prezent

Szukasz prezentu? Myślisz o nowym portfelu? Strzał w dziesiątkę! Koniecznie solidny, elegancki. Najlepiej skórzany, czarny lub brązowy. Nie może być też za duży, idealny będzie na wielkość kieszeni wewnętrznej kurtki. Przygotowaliśmy dla was kilka takich propozycji.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Wybór portfela odpowiedniego na prezent wcale nie jest taki łatwy
Wybór portfela odpowiedniego na prezent wcale nie jest taki łatwy (WP.PL, Fot: WP.PL)
ycipk-4giu1j

Wbrew pozorom wybór portfela nie należy do najprostszych. Pod uwagę należy wziąć kilka ważnych elementów, głównymi kryteriami wyboru są kolor i materiał. Jedna z naszych propozycji to połączenie elegancji z niewysoką ceną.

Zbyt duża liczba kieszonek, miejsc na karty czy dokumenty może być problematyczna. Portfele stawiające na minimalizm są aktualnie najmodniejsze. Elegancki w swojej prostocie portfel o geometrycznych kształtach to dziś najlepszy wybór. Modna marka, dobra cena, idealny na prezent.

ycipk-4giu1j

Jeśli nie chcemy ganiać za trendami, potrzebujemy konkretu, portfela w którym zmieścimy wszystko, to wybór jest tylko jeden. Ten portfel ze skóry naturalnej sprawdzi się idealnie, szczególnie jeśli nosimy w nim karty płatnicze. Posiada on system ochrony kart RFID Secure, chroniący przed nieautoryzowanym odczytem danych. Metalowe logo firmy na froncie będzie dodatkowym atutem, jeśli lubimy się pokazać.

Stawiając na wygląd portfela trzeba wziąć pod uwagę, że będzie również więcej kosztować. Znaleźliśmy jednak wspaniałą okazję, dzięki której uda wam się trochę zaoszczędzić. Skórzany portfel, z naturalnej skóry bydlęcej wygląda niesamowicie, będzie pasować każdemu, nie tylko dżentelmenowi.

ycipk-4giu1j

Portfele koloru czarnego cieszą się ogromną popularnością. Szukacie odmiany, aby wyróżnić się z tłumu? Brązowy portfel jest równie elegancki, wykonany z równie wytrzymałej skóry, daje niezły efekt stylistyczny. Idealny wybór dla osób nieprzepadających za czarnym kolorem.

0
komentarze
Głosuj
Głosuj
0
Wow!
0
Ważne
0
Słabe
0
Straszne
Trwa ładowanie
.
.
.

ycipk-4giu1j

ycipk-4giu1j
ycipk-4giu1j