Trwa ładowanie...

Michael Kefalianos na Levrone Pro Classic

Share
Michael Kefalianos na Levrone Pro Classic
Źródło: mat. nadesłane
d2pydbr

Michael Kefalianos, to kolejny zawodnik, który weźmie udział w Levrone Pro Classic - pierwszych zawodach kulturystycznych profesjonalistów, organizowanych w Polsce w ramach Fit Festival 2016.

Kefalianos jest członkiem IFBB i uznaje się go za najlepszego greckiego kulturystę. Ten świetny sportowiec zaczynał od organizowanych w Grecji konkursów Mr. Aegean i Mr. Greece, które wielokrotnie wygrywał. Kefalianos bardzo szybko zaczął robić postępy i wkrótce został zauważony przez organizatorów konkursów kulturystycznych, co zaowocowało zaproszeniami do udziału w zawodach na całym świecie.

W 2009 roku zajął 4. miejsce w IFBB Australian Pro Grand Prix i 3. miejsce w Arnold Classic dla amatorów, tym samym stał się pierwszym greckim kulturystą w historii, który zakwalifikował się do konkursu Mr. Olympia. Od tamtej pory uczestniczył w ponad 25 profesjonalnych konkursach, plasując się w pierwszej piątce w większości z nich. W 2012 roku został zaproszony do występu podczas Arnold Classic, gdzie znalazł się pierwszej dziesiątce. W 2012 roku w Madrycie Kefalianos wygrał swoje pierwsze zawody kulturystyczne, zdobywając tytuł Mr. Europe Pro.

27 lutego 2016 Michael Kefalianos stanie do walki o tytuł najlepszego kulturysty w konkursie Levrone Pro Classic. Obok niego na scenie pojawią się między innymi Toney Freeman i Johnnie Jackson oraz wiele innych światowych gwiazd tej dziedziny sportowej!

Gala Levrone Pro Classic
Prowadzenie: Shawn Ray
Gość specjalny: Chris Cormier

27.02.2016, godz.: 18:00
Miejsce: AMBEREXPO Centrum Kongresowo- Wystawiennicze
Gdańsk, ul. Żaglowa 11
Hala A

d2pydbr

Podziel się opinią

Share
d2pydbr
d2pydbr