Trwa ładowanie...
d2nlc6t
Forma

Michał Wlazło - King Of Kings World GP 2014 w Gdańsku

Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Michał Wlazło - King Of Kings World GP 2014 w Gdańsku
(mat.pras./KOK World GP)
d2nlc6t

Sympatyków Sztuk Walki, a Kickboxingu w szczególności, zapraszamy do obejrzenia wideo z udziałem jednego z najbardziej znanych polskich zawodników z Trójmiasta jakim jest Michał Wlazło, wielokrotny mistrz Polski w Muay Thai i Kickboxingu.

Michał przygotowuje się do wywołującego ogromne emocje derbowego pojedynku na zasadach K-1 na nadchodzącej gali King Of Kings World GP 2014 In Gdańsk w dniu 17-go października w hali Ergo Arena.

Przeciwnikiem trenującego w Forfit Gdańsk potężnego blisko dwumetrowego fightera będzie jego dawny klubowy kolega ważący 120 kg Robert Maruszak z GKS Corpus Gdańsk. To starcie najpotężniejszych zawodników z Wybrzeża budzi wielkie zainteresowanie, bowiem nie od dziś wiadomo, iż obaj nie darzą się sympatią. Największa europejska impreza jaką jest KOK World GP 2014, da im możliwość rozstrzygnięcia na sportowych zasadach konfliktu.

d2nlc6t

Promotor Donatas Simanaitis tylko pod pewnymi warunkami zgodził się na ten pojedynek. A mianowicie: będzie miał wyłącznie sportowy wymiar, obaj dadzą z siebie wszystko i po walce uścisną sobie dłonie nie żywiąc urazy. O ich umiejętności nie należy się martwić. Wlazło to uczestnik wielu prestiżowych wydarzeń w Polsce i za granicą. Maruszak to mistrz Polski w Thaiboxingu i zwycięzca Pucharu Świata w Kickboxingu. Zatem obaj mają świetne sportowe CV i gwarantują emocje jakich pragną kibice.

Znamienny fakt, iż obaj mieszkają w Gdańsku, reprezentują konkurencyjne kluby i są byłymi kolegami z sali treningowej będzie miało decydujący wpływ na ich nieugiętą postawę i zaciętość. Gala KOK World GP 2014 będzie platformą na jakiej dadzą upust sportowej złości i faktu, że musrem staną za nimi ich bliscy, koledzy i podzieleni sympatią kibice.

Tego nie można ominąć i na ten pojedynek warto się wybrać do hali Ergo Arena, by oglądać zmagania dwóch gigantów wagi ciężkiej Kickboxingu i Muay Thai na KOK World GP. Serdecznie zapraszamy na to wydarzenie, niezwykle ważne dla polskiego Kickboxingu, ale także dla europejskiego i światowego. Nie może Was tam zabraknąć!

Bilety w cenach: 45, 60, 80, 100 i 300 zł są już w sprzedaży w kasie hali ERGO ARENA oraz poprzez sieć www.eBilet.pl i www.eventim.pl

d2nlc6t

Podziel się opinią

Share
d2nlc6t
d2nlc6t