Trwa ładowanie...
16-12-2008 13:56

Miłość od pierwszego... włożenia!

Miłość od pierwszego... włożenia!Źródło: Jupiterimages
dkeknbs
dkeknbs

Wasza Pani Redaktor opowiada... * *Część ludzi wierzy w przynoszącego prezenty Świętego Mikołaja, inni wierzą że dzieci przynosi bocian. Są też tacy, którzy wierzą w miłość od pierwszego wejrzenia. Po trzykroć bzdura. Święty Mikołaj nie przynosi prezentów, bocian dzieci a miłość od pierwszego wejrzenia nie istnieje.

Miłość od pierwszego wejrzenia jest niczym innym jak dowodem na to, że człowiek pochodzi od małpy. Miłość od pierwszego wejrzenia jest niczym innym, jak tylko zwierzęcym pożądaniem. Kwestią otwartą pozostaje to, co sprawia, że kierujemy owe pożądanie na te, a nie na inne osoby.

Jaki powinien być mężczyzna, żeby stanowił obiekt pożądania?

dkeknbs

Mężczyźni nie są wybierani przez kobiety przypadkowo. Autor „Ewolucji pożądania” doktor David M. Buss określił, że kobiety mają na celu znalezienie odpowiedniego mężczyzny.

Jeżeli kobieta planuje ciążę, zawsze podświadomie będzie szukać mężczyzny, który jest dojrzały, dobrze też jeśli byłby starszy o 2 do 5 lat. Nie ważne czy jest atrakcyjny, ważniejsze jest to czy swoim imagem budzi zaufanie. Dla kobiet chcących w najbliższym czasie zajść w ciąże, istotne jest by jej mężczyzna miał dobrą pozycję, mogącą zapewnić familii bezpieczeństwo przez najbliższe lata.

Są kobiety poszukujące mężów oraz ojców ich dzieci, ale są i takie, które nie szukają męża ponieważ go już mają. Jakie warunki należy spełnić by zostać kochankiem żony naszego wroga?

*Wasza Pani Redaktor opowiada... * W przeciwieństwie do kobiety, która szuka męża, ta szukająca kochanka ewidentnie potrzebuje wrażeń estetycznych. Przelotnym kochankiem ma szanse zostać młody, umięśniony mężczyzna. Kobieta dokonująca skoku w bok szuka partnera, który wprowadzi do jej cipki penisa, ale ten penis musi posiadać w spermie lepsze jakościowo geny od jej dotychczasowego partnera. Odświeżanie materiału genetycznego nie jest czymś rzadko spotykanym.

dkeknbs

Przy przelotnych związkach warto się zabezpieczać. Bowiem badania krwi dowodzą, że około dziesięciu do nawet trzydziestu procent dzieci nie zostało poczętych przez mężczyzn, którzy podają się za ojców.

Oczywiście wyżej opisane schematy nie są receptą na seks, ponieważ fizjologia jest oszukiwana przez feromony. W latach siedemdziesiątych Profesor Berliner prowadził badania nad ludzkimi wydzielinami skórnymi. Kiedy otworzył próbkę zawierającą osobliwe zapachy sterydów, jego współpracownicy oraz on doświadczyli stanów absolutnej ekstazy, która zmieniała się w niczym nieuzasadnioną złość po otwarciu próbek z alkaloidami.

Po długoletnich badaniach to zjawisko zostało usystematyzowane. Naukowcy dowiedli, że poszczególne substancje uruchamiają szereg skrajnych reakcji. Schemat działania jest prosty: na początku zapachy docierają do narządu nosowego następnie do podwzgórza, które jest elementem mózgu, koordynującego emocje i zachowania seksualne.

Moim zdaniem mit o miłości od pierwszego wejrzenia został obalony. Musimy pogodzić się z tym, że nie istnieje nic takiego jak miłość od pierwszego wejrzenia. Jeśli istnieje coś, co przypomina taką miłość to można to zjawisko nazwać " miłością od pierwszego włożenia". Uruchamia się wtedy, gdy po raz pierwszy czujemy zapach wytwarzany przez ciało człowieka, na którego zwróciliśmy uwagę.

dkeknbs
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
dkeknbs