Trwa ładowanie...

Miss Beskidów 2013 - relacja

Share
Miss Beskidów 2013 - relacja
Źródło: Miss Polski\Materiały Prasowe
do699l7

Wybory Miss Podbeskidzia a obecnie Miss Beskidów to konkurs o wieloletniej tradycji. Już od 25 lat organizuje je i prowadzi niezwykle charyzmatyczna, przyciągająca dobrą energią i wyczuciem piękna Lucyna Grabowska. Spod jej skrzydeł wychodzą podopieczni, którzy osiągają kolejne sukcesy na arenie krajowej a nawet międzynarodowej. 25-lecie wyborów Miss na terenie Beskidów było i tym razem okazją do spotkania się z pięknem w imię dobra, czyli pomocą charytatywną dla podopiecznych Domu Dziecka w Bielsku-Białej. Nasza gazeta patronowała temu wydarzeniu.

W niedzielny majowy wieczór sala Bielskiego Centrum Kultury pękała w szwach. Najliczniejszą publiczność stanowiły rodziny i przyjaciele tych, którzy stawali w rywalizacji o tytuł Naj. Nie mogło też zabraknąć licznych sponsorów i przyjaciół, którzy od lat wspierają organizację konkursu. Okazja do tak świetnej uroczystości była poczwórna - 25-lecie wyborów Miss Beskidów, wybory Miss Beskidów 2013, Mistera Beskidów 2013 i Miss Południa Nastolatek 2013. Od ilości wrażeń, tytułów komplementarnych i zrealizowanego ze smakiem show mogło zakręcić się w głowie!

Na scenie zobaczyć można było finalistki i finalistów w kilku odsłonach: w sukniach wieczorowych, koktajlowych czy kostiumach kąpielowych. Pokaz uświetniła prezentacja kolekcji znanej projektantki Anny Drabczyńskiej, a finałowe wyjście kandydatek do tytułu Miss Beskidów zachwyciło wszystkich. Dziewczęta poruszały się wytwornie w zjawiskowych sukniach ślubnych firmy Karina. Pomiędzy pokazami można było podziwiać występy taneczne i pokaz najnowszej kolekcji bardzo młodej i zdolnej projektantki, Klaudii Nikiel.

do699l7

Kilka godzin wyborów minęło niepostrzeżenie a publiczność zgromadzona na sali reagowała bardzo żywiołowo, kiedy tylko na wybiegu pojawiała się znajoma kandydatka lub kandydat. Ciepła atmosfera wydarzenia to zasługa organizatorki - Lucyny Grabowskiej a także dwóch prowadzących pokaz - Aleksandy Kot i Sary Karcz, wraz z wszystkimi osobami pomagającymi w realizacji widowiska.

Tytuł Miss Beskidów 2013 otrzymała Katarzyna Kwaśny, 18-latka z Jasienicy. Misterem Beskidów 2013 został Piotr Chmielniak z Bielska-Białej a tytuł Miss Południa Nastolatek 2013 otrzymała 18-letnia Joanna Dudzińska. Spośród dotychczasowych zwyciężczyń konkursu wybrano także Miss 25-lecia, którą została Aleksandra Kot.

Laureatom gratulujemy wygranych i życzymy, aby ich kariera rozwijała się w oszałamiającym tempie i aby reprezentowali nasz region na ogólnopolskich i międzynarodowych zmaganiach.

do699l7

Podziel się opinią

Share
do699l7
do699l7