Trwa ładowanie...
03-07-2012 12:58

Miss Bikini 2012 - relacja ze zgrupowania

Miss Bikini 2012 - relacja ze zgrupowaniaŹródło: info.prasowa/Marek Kojak
d45rq5a

W dniach od 29.06 – 01.07 w Czerwonaku pod Poznaniem zostały przeprowadzone wybory Miss Bikini Model International Poland. W konkursie wzięło udział 20 modelek, które wcześniej, na podstawie nadesłanych zgłoszeń, przeszły przez etapy preselekcji. Organizatorowi udało się wyselekcjonować takie dziewczęta, które godnie rywalizowały w finale. Do ostatniej chwili ciężko było wskazać jedną faworytkę.

Zgrupowanie rozpoczęło się 29 czerwca w hotelu Jaśmin w Owińskiej. Stawiło się na nim 20 modelek z całej Polski. Po spotkaniu organizacyjnym i zakwaterowaniu, dziewczyny były gotowe zmierzyć się z licznymi atrakcjami, które przygotowali dla nich organizatorzy.

(fot. info.prasowa/Marek Jasiński)
Źródło: (fot. info.prasowa/Marek Jasiński)

Na finalistki czekała przejażdżka zabytkową bryczką i wizyta na egzotycznej, sztucznej plaży Tropicana w Owińskiej. To właśnie tam odbyła się pierwsza sesja w strojach kąpielowych, po której, przyznajemy się szczerze, nie bylibyśmy w stanie wybrać jednej zwyciężczyni.

d45rq5a

O godzinie 17.30 wszyscy wrócili do hotelu, aby przebrać się i posilić przed wieczorem, który stanowił pierwszą część spotkania z publicznością.

Kiedy uczestniczki ponownie przyjechały na tropikalną plażę w Owińskiej czekał na nie gospodarz wieczoru - Jerzy Kryszak. Jego poczucie humoru rozgrzało publiczność, ale uczestniczki konkursu - przynajmniej urodą - przyćmiły tego wieczoru słynnego satyryka, błyszcząc na scenie niczym prawdziwe gwiazdy.

Sobota - kolejny dzień wyzwań, przed jakimi stanęły finalistki Miss Bikini Model International Poland. Wielkim finał.

(fot. info.prasowa/Marek Kojak)
Źródło: (fot. info.prasowa/Marek Kojak)

Ten dzień upłynął głównie na próbach choreograficznych, które prowadziła Żaneta Niżnikowska (Miss Bikini Model International 2009). Czasu na przygotowania było naprawdę niewiele. Podczas wieczoru finałowego uczestniczki Miss Bikini wystąpiły w 5 kreacjach. Na jury największe wrażenie zrobił jednak występ w skórzanych strojach, które doskonale uwidoczniły sylwetkę finalistek oraz oczywiście w bikini. Ostatni, najbardziej spektakularny pokaz w strojach kąpielowych był tym, na co czekała zgromadzona publiczność oraz jury.

d45rq5a

Po ostatnim występie jury udało się na narady. Wcześniej wszyscy jurorzy otrzymali karty, na których podczas prezentacji finalistek zaznaczali swoje uwagi. Po 30 minutach można było wskazać zwyciężczynię. Polską Miss Bikini została Dominika Kucharczyk - piękna, wysoka blondynka o brązowych oczach. Urodziła się w 1985 roku, imponuje wymiarami: 95-63-96.

Klasyfikacja końcowa:
Miss Bikini: Dominika Kucharczyk nr 19
I Vicemiss Bikini: Anita Sikorska nr 7
II Vicemiss Bikini: Katarzyna Piechowiak nr 12

Miss Publiczności: Dominika Kucharczyk nr 19
Miss Foto: Katarzyna Krawiec nr 10

(fot. info.prasowa/fot.FOTOtica Aleksandra Hudalla)
Źródło: (fot. info.prasowa/fot.FOTOtica Aleksandra Hudalla)

Ostatni dzień, niedziela
Dzień po finale wszystkie trzy laureatki miały sesję zdjęciową wykonaną przez Łukasza Marciniaka z nmstudio w Warszawie. Jest to fotograf, którego prace można znaleźć w największych polskich magazynów dla mężczyzn i nie tylko. Jednym z jego sukcesów jest III miejsce w konkursie Fotoerotica (Playboy) w 2008 roku. Część zdjęć z sesji z Dominiką Kucharczyk, Anitą Sikorską i Katarzyną Piechowiak zobaczycie w serwisie facet.wp.pl już niebawem.

(fot. info.prasowa/fot.Bereźnicki photography)
Źródło: (fot. info.prasowa/fot.Bereźnicki photography)

Co dalej?
Finały międzynarodowe tego prestiżowego konkursu odbywają się każdego roku na Malcie, a od 2011 roku również w Chinach oraz na Tajwanie. Wielką Galę finałową poprzedza tydzień zgrupowania finalistek z całego świata. W trakcie tego tygodnia finalistki zwiedzają, uczestniczą w sesjach zdjęciowych, konferencjach prasowych oraz ćwiczą przed finałem. Informację z takiego pobytu również będziemy publikowali na bieżąco.

Patronat medialny, Wirtualna Polska, serwis facet.wp.pl

d45rq5a
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d45rq5a