Trwa ładowanie...
d48nlhl
Dziewczyny

Miss Opolszczyzny - relacja z wyborów

Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Miss Opolszczyzny - relacja z wyborów
(Tomasz Mosionek dla Miss Polski)
d48nlhl

25 maja w Salonie Forda w Opolu zorganizowany został Wojewódzki Finał Wyborów Miss Polski Opolszczyzny 2013.

Galę obejrzało blisko pięciuset gości, przed którymi kandydatki prezentowały się pięciokrotnie. Pokaz rozpoczęły od prezentacji sukien ślubnych, następnie wystąpiły w strojach kąpielowych, trzecia prezentacja należała do prezentacji mody ulicznej. Największe emocje wzbudziła jednak prezentacja kandydatek w bieliźnie.

Na koniec, dziewczyny zaprezentowały się w sukniach wieczorowych oraz zmierzyły się z pytaniami, jak same przyznają, najtrudniejszą częścią ich występu.

d48nlhl

Czas pomiędzy ich prezentacjami, uprzyjemniał grający pod batutą dr Korneliusza Wiatra Zespół Wind Band z Olesna. 30 osobowy zespół grający na żywo wzbudził wiele pozytywnych emocji, dzięki którym oczekiwanie na kolejne prezentacje kandydatek stało się praktycznie niezauważalne.

Po ostatniej prezentacji, nastąpiła przerwa na obrady jury, podczas której, jak się później okazało, dokonano bardzo trafnych wyborów.

W kategorii Miss Polski Opolszczyzny tytuły zostały przyznane:

Kandydatce z nr 11 Katarzynie Mann –II Wice Miss Polski Opolszczyzny 2013, Kandydatce z 16 Jaśminie Zapotocznej – I Wice Miss Polski Opolszczyzny 2013, Kandydatce z nr 9 Monice Demkowicz – Miss Polski Opolszczyzny 2013. W tej kategorii jury przyznało również „Zieloną Kartę”, która trafiła w ręce Kandydatki z nr 15 Moniki Strońskiej.

Podczas Konkursu publiczność również głosowała i wybierała Miss Publiczności, a tytuł ten otrzymała kandydatka z nr 13 Daria Rak. To nie był ostatni tytuł jaki został przyznany tego wieczoru. W trakcie przygotowań do konkursu, patron medialny nto.pl przeprowadził głosowanie internetowe, które zwyciężyła Roksana Mazur.

3 z pośród 7 wyróżnionych kandydatek reprezentowaly nas podczas Narodowego Konkursu Piękna Miss Polski. Monika Demkowicz – Miss Polski Opolszczyzny oraz Monika Strońska reprezentowala region w pólfinale Wyborów Miss Polski.

d48nlhl

Podziel się opinią

Share

d48nlhl

d48nlhl