Trwa ładowanie...
d225ia9

Miss Polonia 2010. Najpiękniejsza Polka wybrana!

Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Miss Polonia 2010. Najpiękniejsza Polka wybrana!
(PAP/ Grzegorz Michałowski)
d225ia9

* I wszystko jasne! Już wiadomo, która z naszych osiemnastu wspaniałych finalistek została Miss Polonia 2010! W hali Międzynarodowych Targów Łódzkich EXPO właśnie zakończył się 35. finał konkursu Miss Polonia.*

Ubiegłoroczna laureatka Maria Nowakowska włożyła koronę Miss Polonia na skronie polskiej Adrianie Limie Rozalii Mancewicz, 23-letniej studentki anglistyki na Uniwersytecie w Białymstoku.

Dzięki tysiącom głosów użytkowników Wirtualnej Polski, Rozalia Mancewicz została także wybrana Miss Polonia Internautów 2010. Internauci nie mogli się mylić!

d225ia9

Nagrodę w postaci netbooka wręczył Prezes Zarządu Wirtualnej Polski, Grzegorz Tomasiak.

Rozalia Mancewicz będzie reprezentowała Polskę w konkursie Miss Universe!

Pierwszą vice miss została Agnieszka Kościelniak, a drugą Natalia Tomczyk.

Ponadto, same finalistki konkursu wybrały ze swojego grona Miss Osobowości - czyli najsympatyczniejszą i najbardziej koleżeńską z nich. Została nią Natalia Michalszczak

d225ia9

[

]( #opinions )

Rywalizacja, jak co roku, była bardzo zacięta, a wszystkie piękne panie prezentowały się wyjątkowo - najpierw w kreacjach koktajlowych, następnie w strojach kąpielowych (co wyraźnie podniosło temperaturę na widowni), później w strojach w stylu rock'a, a na końcu, jak przystało na prawdziwe królowe tego wieczoru, w sukniach wieczorowych.

d225ia9

Oprócz korony, Miss Polonia 2010, zdobywczyni tytuł otrzymała także atrakcyjne nagrody: samochód Opel Meriva , diamentowe kolczyki, wycieczkę do Meksyku, zestaw ekskluzywnych walizek, roczną opiekę kosmetyczną oraz laptopa.

Na gali finałowej nie mogło zabraknąć ekipy Wirtualnej Polski (serwisu facet.wp.pl oraz wptv), czego efekty w postaci ekskluzywnych wywiadów już wkrótce będziecie mogli obejrzeć i przeczytać na stronach naszego portalu.

d225ia9

Podziel się opinią

Share
d225ia9
d225ia9