Trwa ładowanie...

Miss Polonia 2011 - drugi dzień w Egipcie

Miss Polonia 2011 - drugi dzień w EgipcieŹródło: Łukasz Jurczak/WP.pl
d4ll0n6

Drugi dzień w Egipcie to sesje zdjęciowe na bajecznej plaży, w których uczestniczyła kolejna grupa dziewcząt starających się o tegoroczną koronę i miano najpiękniejszej Polki. Fotografowie poznawali nowe dziewczyny, z którymi jeszcze nigdy wcześniej nie współpracowali. Ukoronowaniem dnia była wieczorna kolacja na jachcie, i rejs po Morzu Czerwonym. Przedstawiamy relację z drugiego dnia zgrupowania.

Po porannym posiłku większość dziewczyn spędziła czas na hotelowym basenie, jednak nie była to tylko czysta przyjemność... Przy okazji krótkiego relaksu, przy naszych miss błyskawicznie znaleźli się fotografowie, którzy postanowili wykorzystać nawet te krótkie chwile, żeby pokazać modelki w innej scenerii.

Ok. godziny 12.00 kilkuosobowa grupa wyruszyła na plażę, gdzie rozpoczęła się pierwsza sesja zdjęciowa. Obecność innych finalistek oraz egzotyczna sceneria sprawiły, że również tego dnia towarzyszył wszystkim bardzo dobry humor. Pogoda piękna - termometry pokazywały ponad 32 stopnie. Jedyną możliwością pozwalającą nieco ochłonąć była kąpiel w basenie, jednak nie wszyscy mogli sobie na to pozwolić. Tym dziewczętom, które brały udział w sesji realizowanej przy urokliwej zatoce, fotograf pozwolił zamoczyć jedynie nogi, gdyż głębsze zanurzenie mogłoby zniszczyć pieczołowicie przygotowaną charakteryzację.

d4ll0n6

Pracowity dzień miała także Miss Polonia 2010 Rozalia Mancewicz, która nie tylko udzielała rad młodszym koleżankom, ale także brała udział w sesji zdjęciowej dla jednego z polskich kolorowych magazynów. Zespół zaprosił Rozalię na rejs jachtem, na którym odbyła się pierwsza część zdjęć, w drugiej najpiękniejsza Polka pozowała na małej wyspie.

Dzień drugi to kolejne spotkanie choreograf konkursu z finalistkami i koleje godziny wspólnej pracy. To bardzo ważne godziny, które podczas finału pomogą dziewczynom dodać pewności siebie. Warunek jest jeden - trzeba podejść do ćwiczeń poważnie i realizować cały program, który zostanie przygotowany dla każdej z dziewczyn indywidualnie.

Dzisiaj porozmawialiśmy z dwoma kolejnymi osobami ze sztabu osób dbających o tegoroczne finalistki. Agnieszka Rudzińska na co dzień pracuje przy sesjach zdjęciowych i jest odpowiedzialna za makijaż i charakteryzację. Współpracowała m.in. z Playboyem przygotowując Angelikę Jakubowską do swojej pierwszej tego typu sesji. Ania Solarz zajmuje się fryzurami i czesała takie osoby jak Ewa Wachowicz, Beata Kozidrak czy Katarzyna Cichopek.

Agnieszka Rudzińska: "Na co dzień pracuję głównie przy sesjach zdjęciowych dlatego moja praca nie różni się od tego czym zajmujemy się na zgrupowaniu. W Polsce mamy do tego lepsze warunki, ponieważ nie musimy walczyć z wysoką temperaturą. W Egipcie jest bardzo ciepło dlatego używamy specjalnych kosmetyków, aby makijaż był ładny, ale również trwały. Staram się wydobyć z dziewczyn ich naturalne piękno - nie chcę ich zmieniać, a pokazać to co najważniejsze. Makijaże, które wykonuję na zgrupowaniu są cięższe niż codzienne, jednak typowe pod fotografię. Jedną dziewczynę przygotowuję do sesji około godziny."

d4ll0n6

Ania Solarz: "Cieszę się, że dziewczyny obdarzyły mnie dużym zaufaniem - jest to bardzo ważne, bo tak naprawdę od tego jak ja je postrzegam będzie postrzegała je cała Polska. Oddały się w 100% w moje ręce dlatego dobrze mi się z nimi pracuje. Wszystkie z nich mają długie włosy wymagające sporo pracy. Przygotowuję je do różnych sesji, które mają podczas pobytu. Jest ciepło i wietrznie dlatego staram się tak zrobić fryzurę, aby była odporna na te warunki."

Wieczorem wszyscy, którzy przebywają na zgrupowaniu zostali zaproszeni na kolację. Z portu Sharm el-Sheikh czterdziestoosobowym jachtem cała ekipa wyruszyła na krótką wycieczkę po falach Morza Czerwonego.

Tak zakończył się drugi dzień zgrupowania finalistek Miss Polonia 2011 w Egipcie. Zapraszamy już jutro na kolejną relację. EKSKLUZYWNY MATERIAŁ FOTO:

[

]( http://facet.wp.pl/finalistki-miss-polonia-2011-6002204728484993g )

d4ll0n6

Finalistki Miss Polonia:

Nr 1 Marcelina Firszt- województwo podkarpackie

Nr 2 Benita Poniatowska - województwo podlaskie

Nr 3 Justyna Rajczyk- województwo lubuskie

Nr 4 Anna Szczygielska– dzika karta, województwo mazowieckie

Nr 5 Sylwia Toczyńska - województwo lubelskie

Nr 6 Dominika Kubacka - województwo świętokrzyskie

Nr 7 Katarzyna Grynfelder - województwo zachodniopomorskie

Nr 8 Agata Jachimowicz - Miss Polka Litwy

Nr 9 Justyna Grochala- województwo dolnośląskie

d4ll0n6

Nr 10 Marcela Chmielowska- województwo małopolskie

Nr 11 Mariola Rysik - województwo warmińsko - mazurskie

Nr 12 Aleksandra Cielemęcka - województwo mazowieckie

Nr 13 Magdalena Myczewska - województwo opolskie

Nr 14 Beata Stelmaszczyk- województwa łódzkie

Nr 15 Anna Wojtkiewicz- województwo wielkopolskie

Nr 16 Marcelina Zawadzka - województwo pomorskie

Nr 17 Anna Krupa- województwo kujawsko - pomorskie

Nr 18 Agnieszka Śleziak - województwo śląskie

[

]( http://facet.wp.pl/finalistki-miss-polonia-2011-6002204728484993g )

Materiały powiązane:

Finalistki Miss Polonia 2010

Patronat nad konkursem Miss Polonia, Wirtualna Polska serwis facet.wp.pl

Tylko u nas codzienna relacja ze zgrupowania!!!

LJ

d4ll0n6
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d4ll0n6