Trwa ładowanie...
miss polonia
29-11-2011 10:45

Miss Polonia 2011: finalistki na ostatniej prostej

Share
Miss Polonia 2011: finalistki na ostatniej prostejŹródło: Biuro Miss Polonia/Darek Senkowski
d1jpgr1

Niespełna dwa tygodnie dzielą nas od gali konkursu Miss Polonia 2011. Już 9 grudnia w obiekcie „Matecznik – Mazowsze” w Karolinie k. Warszawy zostanie ukoronowana 36. laureatka tegoż konkursu. Finał rozpocznie się o godzinie 21.10 i będzie transmitowany przez TVP 2.

Od czterech lat wybór Miss Polonia oparty jest na elektronicznym głosowaniu telewidzów, którzy wysyłając smsy na swoje faworytki, decydują o przyznaniu tytułu miss. W tym roku ta interakcja została zwiększona, gdyż widzowie i Internauci mogą zaproponować pytania, które pragnęliby usłyszeć w trakcie finałowej gali. Od 23 do 27 listopada na tablicy oficjalnego profilu konkursu na Facebooku (facebook.com/OfficialMissPolonia), można umieszczać propozycje pytań adresowanych do finalistek konkursu.

Dwa tygodnie do finału

9 grudnia na scenie „Matecznika-Mazowsze” zaprezentuje się 18 kandydatek: po jednej reprezentantce każdego z województw, zdobywczyni tzw. „dzikiej karty” oraz delegatka Polonii litewskiej. Aby znaleźć się w tej grupie, dziewczyny musiały pokonać ponad tysiąc dziewczyn, które zgłosiły się na wszystkich etapach konkursu Miss Polonia. Finalistki mają już za sobą pierwsze zgrupowanie, które zorganizowano w Sharm El Sheikh w Egipcie. Malowniczy kurort posłużył za scenerię zdjęć i materiałów video, przygotowywano z udziałem finalistek.

d1jpgr1

29 listopada rozpocznie się kolejne zgrupowanie – tym razem w Hotelu Wellness Kinga w Czorsztynie. W polskich górach dziewczyny będą pracowały nad choreografią, sylwetką i prezentacją na scenie. Wspólnie ze stylistami dopracują makijaże, fryzury a także ostatnie szczegóły strojów w których zobaczymy je na scenie. Tegoroczny finał będzie składał się aż z 6 prezentacji finalistek w strojach przygotowanych przez m.in.: Moodo, PennyBlack, Desperado London, Studio Angel czy Teresę Kopias.

Cały czas na stronie Wirtualnej Polski trwa głosowanie na Miss Polonia Internautów. Zwyciężczyni plebiscytu odbierze z rąk prezesa Zarządu Pana Grzegorza Tomasiaka nagrodę. Jest to druga edycja konkursu organizowanego przez redakcję serwisu facet.wp.pl. W ubiegłym roku wybór internautów pokrył się z ostatecznym werdyktem i zaszczytny tytuł wirtualnej miss powędrował do Rozalii Mancewicz.

Kariera w pakiecie z koroną

Na dziewczynę, która 9 grudnia zdobędzie tytuł Miss Polonia czeka korona najpiękniejszej oraz cenne nagrody. Zwyciężczyni konkursu stanie się posiadaczką nowego Chevroleta, a także m.in. diamentowych kolczyków, walizek i kosmetyków. Miss Polonia będzie korzystać także z całorocznej opieki specjalistów, którzy zadbają o jej piękną cerę i ciało. Gdy rok temu Rozalia triumfowała w konkursie, nie posiadała prawo jazdy dlatego nagroda czekała na nią w garażu na moment zdobycia niezbędnych uprawnień. Czy historia powtórzy się również w tej edycji? Dowiemy się już niebawem.

Zwyciężczynie zobaczymy również na przyszłorocznym konkursie Miss Universe, który wg nieoficjalnych informacji zostanie zorganizowany latem. Miss Polonia będziemy mogli także obserwować na polskich salonach, gdzie będzie gościem wydarzeń ze świata mody i biznesu.

d1jpgr1

Konkurs Miss Polonia otwiera przed laureatką drzwi do kariery. Czy kolejna miss pójdzie w ślady Rozalii Mancewicz i skorzysta z danej jej szansy? Odpowiedź na to pytanie poznamy zapewne za rok.

Finalistki Miss Polonia:

Nr 1 Marcelina Firszt- województwo podkarpackie

Nr 2 Benita Poniatowska - województwo podlaskie

Nr 3 Justyna Rajczyk- województwo lubuskie

Nr 4 Anna Szczygielska– dzika karta, województwo mazowieckie

Nr 5 Sylwia Toczyńska - województwo lubelskie

Nr 6 Dominika Kubacka - województwo świętokrzyskie

Nr 7 Katarzyna Grynfelder - województwo zachodniopomorskie

Nr 8 Agata Jachimowicz - Miss Polka Litwy

Nr 9 Justyna Grochala- województwo dolnośląskie

d1jpgr1

Nr 10 Marcela Chmielowska- województwo małopolskie

Nr 11 Mariola Rysik - województwo warmińsko - mazurskie

Nr 12 Aleksandra Cielemęcka - województwo mazowieckie

Nr 13 Magdalena Myczewska - województwo opolskie

Nr 14 Beata Stelmaszczyk- województwa łódzkie

Nr 15 Anna Wojtkiewicz- województwo wielkopolskie

Nr 16 Marcelina Zawadzka - województwo pomorskie

Nr 17 Anna Krupa- województwo kujawsko - pomorskie

Nr 18 Agnieszka Śleziak - województwo śląskie

ZOBACZ FILM Z MISS POLONIA 2010

Materiały powiązane:

Finalistki Miss Polonia 2010

d1jpgr1

Patronat nad konkursem Miss Polonia, Wirtualna Polska serwis facet.wp.pl

d1jpgr1
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d1jpgr1
d1jpgr1