Trwa ładowanie...

Miss Polonia Pomorza 2010

Miss Polonia Pomorza 2010Źródło: Jupiterimages
d3y3qyk
d3y3qyk

Jaka jest Miss Polonia? Zjawiskowo piękna, elegancka, inteligentna… ale jaka jeszcze? 10 lipca w hotelu Velaves odbędzie się finał Miss Polonia Pomorza, który pomoże nam odpowiedzieć na nurtujące pytania. Jest to zaledwie początek drogi do korony Miss ale jakże ważny dla kandydatek.

Żeby zdobyć prestiżowe miano Miss Polonia 2010 trzeba się sporo napracować. Dziewczyny, które zdecydowały się podążać za tym wyzwaniem przystąpiły do pierwszych castingów, które dla wielu okazały się zaporowym momentem.

(fot. Jupiterimages)
Źródło: (fot. Jupiterimages)

Na zgrupowanie, które rozpoczyna się od środy w hotelu Velaves stawi się 14 kandydatek. Każda z modelek mierzy w koronę Miss Polonia Pomorza, ponieważ tylko pierwsze miejsce zapewnia automatyczne przejście do dalszego etapu.

d3y3qyk

W ubiegłym roku do półfinałów, które odbyły się w Łodzi zakwalifikowały się dwie kandydatki z Wybrzeża. Z pierwszego miejsca Alicja Kondracka oraz z wilczym biletem Dorota Kuma. O przyznaniu dodatkowego miejsca w półfinale zadecydowała Prezes Miss Polonia Elżbieta Wierzbicka. Miss Pomorza dostała się nawet do finału Miss Polonia 2009, który w całości był transmitowany w telewizji publicznej.

ZOBACZ TEGOROCZNE FINALISTKI >>
Jak będzie tym razem? Pięknych kobiet nie brakuje, a każda z nich ma w sobie dużo zapału. Podczas zgrupowania organizatorzy zapewniają wiele atrakcji, ale ukoronowaniem ma być sobotni wielki finał, który poprowadzi Dorota Gardias, a przy konsolecie DJ-a zasiądzie Marek Kościkiewicz.

(fot. Jupiterimages)
Źródło: (fot. Jupiterimages)

Nad całością czuwa sztab specjalistów, którzy dbają o to aby dziewczęta prezentowały się doskonale. Modelki pokażą się w strojach kąpielowych oraz w sukniach wieczorowych. Na koniec wieczoru jury wybierze Miss Polonie Pomorza 2010. Zapraszamy na finał, który wyłoni najpiękniejszą kobietę Pomorza.

Lista finalistek Miss Polonia Pomorza 2010

  1. Natalia Mrozik
  2. Ola Dobrowolska
  3. Agnieszka Ławrynowicz
  4. Monika Rudnik
  5. Ola Bucholc
  6. Monika Miszczak
  7. Marta Zienkiewicz
  8. Sandra Wojciechowska
  9. Nikoleta Kuzimska
  10. Ania Stankiewicz
  11. Karolina Iwańska
  12. Agnieszka Stachowiak
  13. Kinga Ładna
  14. Katarzyna Adamczyk

Zapowiedzi oraz relacja z finału na łamach portalu Wirtualna Polska. Patronat medialny nad konkursem Miss Polonia - serwis facet.wp.pl

d3y3qyk
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d3y3qyk