Trwa ładowanie...
d3ub00f
Dziewczyny

Miss Polonia Pomorza 2011 - weekend na zamku

Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Miss Polonia Pomorza 2011 - weekend na zamku
(Jupiterimages)
d3ub00f

Finalistki konkursu Miss Polonia Pomorza miały bardzo aktywny i pełen wrażeń weekend, którego, z całą pewnością, nie zapomną do końca życia. Organizatorzy zapewnili dziewczętom liczne atrakcje. Nie obyło się jednak bez sporej dawki pracy nad własnym ciałem oraz umiejętnościami.

Uczestnictwo w konkursie Miss Polonia to prestiżowe wyróżnienie. Zawodniczki muszą wykazać się sporą ambicję i ciężką pracą nad własnymi słabościami. Każdy diament trzeba oszlifować, jednak prawdziwy profesjonalista ma świadomość, że to kruszec jest przecież najważniejszy! Tak samo jest z kandydatkami do korony Miss - są piękne, inteligentne, atrakcyjne, jednak dopiero po ciężkiej pracy są gotowe do rywalizacji o koronę najpiękniejszej Polki.

Relacja z weekendu wśród finalistek Miss Polonia Pomorza 2011

d3ub00f

Piątek:
Swój dzień dziewczyny rozpoczęły od porannej rozgrzewki, biegu oraz ćwiczeń z trenerami i przygotowań przed wieczornym pokazem. Wieczór francuski zaczął się o godzinie 20:00. Uczestniczki zaprezentowały się w sukienkach koktajlowych oraz strojach kąpielowych. Pomiędzy pokazami odbył się pokaz taneczny oraz kulinarny.

Sobota:
Po porannych ćwiczeniach przyszedł czas na coś przyjemniejszego: dziewczyny miały okazję poczuć klimat Wenecji i przepłynąć się gondolami.Na razie tylko po Wiśle. Po powrocie finalistki mogły obserwować zmagania w turnieju rycerskim: "Gonitwa do pierścienia". Ze specjalnie przygotowanej loży mogły obserwować kunszt rycerzy i zdecydować, który z nich zostanie zwycięzcą.

Wieczorem zostały przeprowadzone treningi oraz nauka choreografii.

Niedziela:
Niedzielny poranek upłynął na dalszych przygotowaniach i krótkim pokazie choreograficznym. Następnym punktem programu był konkurs kulinarny, w którym uczestniczyło 6 losowo wybranych finalistek. Zwycięska drużyna otrzymała pięciolitrowy baniak wina. Wieczorem, podczas konkursu karaoke, w którym uczestniczyli także goście hotelu, finalistki mogły zaprezentować także swoje umiejętności wokalne.

d3ub00f

Finalistki Miss Polonia Pomorza 2011:

1. Paulina Paterkiewicz
2. Kamila Kowalewska
3. Dorota Gawrych
4. Nikola Łukowska
5. Barbara Bylina
6. Agata Świątek
7. Andrea Solpa
8. Marietta Pilarska
9. Ewelina Kaczmarek
10. Anna Krzyżanowska
11. Sandra Ciechomska
12. Roksana Załoga
13. Dorota Grajewska
14. Karolina Górak
15. Marta Zienkiewicz
16. Aleksandra Wanserska

Która z przedstawionych kandydatek, w najbliższy piątek sięgnie po koronę Miss Polonia Pomorza?


Patronat redakcyjny Wirtualna Polska

d3ub00f

Podziel się opinią

Share
d3ub00f
d3ub00f