Trwa ładowanie...
11-07-2011 12:06

Miss Polonia Pomorza 2011 - weekend na zamku

Miss Polonia Pomorza 2011 - weekend na zamkuŹródło: Jupiterimages
d44njle
d44njle

Finalistki konkursu Miss Polonia Pomorza miały bardzo aktywny i pełen wrażeń weekend, którego, z całą pewnością, nie zapomną do końca życia. Organizatorzy zapewnili dziewczętom liczne atrakcje. Nie obyło się jednak bez sporej dawki pracy nad własnym ciałem oraz umiejętnościami.

Uczestnictwo w konkursie Miss Polonia to prestiżowe wyróżnienie. Zawodniczki muszą wykazać się sporą ambicję i ciężką pracą nad własnymi słabościami. Każdy diament trzeba oszlifować, jednak prawdziwy profesjonalista ma świadomość, że to kruszec jest przecież najważniejszy! Tak samo jest z kandydatkami do korony Miss - są piękne, inteligentne, atrakcyjne, jednak dopiero po ciężkiej pracy są gotowe do rywalizacji o koronę najpiękniejszej Polki.

Relacja z weekendu wśród finalistek Miss Polonia Pomorza 2011

Piątek:
Swój dzień dziewczyny rozpoczęły od porannej rozgrzewki, biegu oraz ćwiczeń z trenerami i przygotowań przed wieczornym pokazem. Wieczór francuski zaczął się o godzinie 20:00. Uczestniczki zaprezentowały się w sukienkach koktajlowych oraz strojach kąpielowych. Pomiędzy pokazami odbył się pokaz taneczny oraz kulinarny.

Sobota:
Po porannych ćwiczeniach przyszedł czas na coś przyjemniejszego: dziewczyny miały okazję poczuć klimat Wenecji i przepłynąć się gondolami.Na razie tylko po Wiśle. Po powrocie finalistki mogły obserwować zmagania w turnieju rycerskim: "Gonitwa do pierścienia". Ze specjalnie przygotowanej loży mogły obserwować kunszt rycerzy i zdecydować, który z nich zostanie zwycięzcą.

d44njle

Wieczorem zostały przeprowadzone treningi oraz nauka choreografii.

Niedziela:
Niedzielny poranek upłynął na dalszych przygotowaniach i krótkim pokazie choreograficznym. Następnym punktem programu był konkurs kulinarny, w którym uczestniczyło 6 losowo wybranych finalistek. Zwycięska drużyna otrzymała pięciolitrowy baniak wina. Wieczorem, podczas konkursu karaoke, w którym uczestniczyli także goście hotelu, finalistki mogły zaprezentować także swoje umiejętności wokalne.

Finalistki Miss Polonia Pomorza 2011:

 1. Paulina Paterkiewicz
 2. Kamila Kowalewska
 3. Dorota Gawrych
 4. Nikola Łukowska
 5. Barbara Bylina
 6. Agata Świątek
 7. Andrea Solpa
 8. Marietta Pilarska
 9. Ewelina Kaczmarek
 10. Anna Krzyżanowska
 11. Sandra Ciechomska
 12. Roksana Załoga
 13. Dorota Grajewska
 14. Karolina Górak
 15. Marta Zienkiewicz
 16. Aleksandra Wanserska

Która z przedstawionych kandydatek, w najbliższy piątek sięgnie po koronę Miss Polonia Pomorza?


Patronat redakcyjny Wirtualna Polska

d44njle
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d44njle