Trwa ładowanie...
d4hut82
Ciekawostki

Moda na loda

Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Moda na loda
(Thinkstockphotos)
d4hut82

Miłość francuska, czyli seks oralny to nic nowego - zabawiano się w ten sposób już w starożytności. Ale ta forma igraszek choć znana, nie zawsze była akceptowana. Nawet całkiem współcześnie uważano ją za formę perwersji. Dziś na szczęście wraca do łask - najnowsze badania dowodzą, że większość kobiet lubi w ten sposób zaspokajać partnera.

Co piękne i szlachetne - panie wychodzą z założenia, że tego typu pieszczoty zwyczajnie się partnerowi należą. Tak właśnie według badaczy uważa większość kobiet urodzonych w latach 80-tych, a więc obecnych gorących i namiętnych trzydziestolatek.

I nie jest to broń boże żaden przykry obowiązek ze strony płci pięknej. Australijscy naukowcy, którzy przeprowadzili stosowne badania tego tematu twierdzą, że 82 procentom badanych pań ustne pieszczoty partnera sprawiają prawdziwą rozkosz. Są też inne "plusy" takiej formy igraszek: jedna czwarta badanych pań uważa, że mogą one całkowicie zastąpić pełny stosunek. A czternaście procent podkreśla, że seks oralny nie wiąże się z ryzykiem zajścia w ciążę.

d4hut82

[

]( #opinions )

Jak się okazuje - są też kobiety, dla których fellatio jest przyjemniejsze, niż tradycyjne formy seksu. Tak właśnie uważa dziewięć procent badanych. To dość mały odsetek, ale jego istnienie daje każdemu z panów nadzieję, na to, że to właśnie on trafi na tak niezwykłą perłę.

d4hut82

A jakie bodźce i impulsy skłaniają kobiety do miłości francuskiej? Okazuje się, że wśród trzydziestolatek jest to pewnego rodzaju moda, czy norma - o seksie oralnym tyle się mówi, że nie wypada pozostawać w tyle. W końcu - skoro wszyscy to robią, to czemu nie spróbować?

No cóż - zazwyczaj pozostajemy sceptyczni wobec typowo damskiej pogoni za modą. W tym przypadku jednak musimy zdecydowanie przyznać, że moda miewa czasem także dobre strony. Co więcej - z uwagą będziemy śledzić rozwój jej trendów, bo przecież skoro powiedziało się A, to prędzej czy później trzeba będzie powiedzieć również B i C i D - wszak jest tyle innych rodzajów miłości, które naszym zdaniem dawno powinny już przejść z kategorii "porno", do tzw. "porządku dziennego".

I jeszcze jedno szanowni panowie: nawet jeśli wasza partnerka uważa że ustna pieszczota wam się zwyczajnie należy - nie pozostawajcie dłużni. Warto docenić jej starania i odwdzięczyć się w podobny sposób!

(menonwaves)

d4hut82

Podziel się opinią

Share

d4hut82

d4hut82