Trwa ładowanie...

Modne zegarki męskie - trendy 2020

Z roku na rok mamy wrażenie, że moda cofa się coraz bardziej wstecz. Powracają trendy lat 90, 80, 70 - dzwony, dresy z kreszu, oversize'owe kurtki, boyfriendy, kaszkiety, mocne kolory, które pozornie do siebie nie pasują i wiele innych. W social media blogerki wrzucają nostalgiczne zdjęcia outfitów zainspirowanych modą z lat młodości ich mam i babć. Jest w tym coś co rusza wielu z nas, dlatego blogerki i osoby publiczne, które śledzą trendy są często inspiracją dla przeciętnego odbiorcy. Ten sam modowy mechanizm odnosi się do biżuterii i dodatków, a co z zegarkami? Czy moda zegarkowa także podlega nieustannie zmieniającym się trendom?

Modne zegarki męskie - trendy 2020Źródło: materiały partnera
d4fprej
d4fprej
Artykuł sponsorowany

Czy istnieje moda na zegarki męskie?

Dla wielu mężczyzn zegarek jest najważniejszym elementem ich garderoby. Jednak od wielu lat w modzie zegarkowej nie doszło do żadnego zwrotu. W trendach zegarkowych, zwłaszcza w męskich, najważniejszych i niezmiennym nurtem jest klasyka. Zegarek ma być dodatkiem, ale jednocześnie podkreśleniem indywidualnego stylu. Mężczyźni najbardziej cenią sobie klasykę gatunku, nie kombinują z kolorami, jeżeli chodzi o zegarek, trzymają się sprawdzonych stonowanych połączeń. Zegarki męskie mają podkreślić walory i dopełnić outfit. Najwyżej w rankingach roku 2020 plasują się dwa modele - pierwszy to złoty zegarek na bransolecie, który przy każdej garderobie będzie wysuwał się na pierwszy plan, a nawet troszkę krzyczał. Drugą pozycję zajmuje zegarek o delikatniejszym przysposobieniu, mniej rzucający się w oczy, niemniej jednak równie klasyczny, okrągła koperta, niebieska tarcza, w klasycznym połączeniu ze skórzanym brązowym paskiem.

Na jaki zegarek się zdecydować?

Decyzja o wyglądzie zegarka często nie zależy do łatwych. Mężczyzna musi wziąć pod uwagę wiele aspektów, aby wybrać ten właściwy. W wielu przypadkach znaczenie ma nawet osobowość potencjalnego posiadacza. Jeżeli na codzień chodzisz w marynarkach, czy garniturach warto zastanowić się nad zegarkiem na bransolecie, klasyczny złoty. Z zegarkiem na pasku w takich sytuacjach trzeba uważać, jeżeli zegarek na bransolecie jest dla nas zbyt krzykliwy, przemyślmy wybór delikatniejszego klasycznego zegarka na pasku. Zróbmy jednak przegląd naszej garderoby, czy aby na pewno taki zegarek będzie wystarczająco uniwersalny. Kiedy wybierzemy kierunek w jakim chcemy iść, czy będziemy szukać zegarka na bransolecie czy na pasku, pojawiają się kolejne pytania. Mianowicie wielkość koperty i jej kształt. Wybór koperty jest zdecydowanie łatwiejszy, weźcie pod uwagę rozmiar swojego nadgarstka. Tutaj zadziała instynkt, za mała koperta, będzie wyglądała śmiesznie, za duża jak spadek po starszym bracie. Kształt koperty zależy tylko od waszego gustu, czy będzie okrągła, czy ze ściętymi bokami, to kwestia indywidualna.

Gdzie szukać zegarka?

Te i inne produkty można znaleźć na nowej platformie modowej fashionpolska.pl, strona oferuje duży wybór produktów spośród wielu kategorii, producentów oraz cen, każdy znajdzie coś dla siebie. Intuicyjna wyszukiwarka, dzięki której przeglądanie produktów jest łatwe i przyjemne.

Artykuł sponsorowany

d4fprej
d4fprej