Trwa ładowanie...

Moja kobieta jest starsza!

Share
Moja kobieta jest starsza!
Źródło: Jupiterimages
djbgsou

Wasza Pani Redaktor opowiada... * * Związek młodszego faceta ze starszą partnerką nadal budzi skrajne opinie. Pan młody, Pani stara. Dla wielu rodziców, taki związek jest pozbawiony jakiejkolwiek przyszłości. Wielu ludzi może uważać, że różnica wieku może być krzywdząca dla każdego z dwójki kochanków. Kontrowersje narastają, jeśli to mężczyzna jest tym młodszym z kochanków.

Franciszek Małecki – Trzaskoś ekspert od budowania wizerunku uważa, że w Polsce panuje niesprawiedliwy stereotyp, który kreuje przekonanie, że jeśli młodszy mężczyzna angażuje się w związek ze starszą od siebie kobietą to robi to z nikczemnych pobudek na przykład finansowych: _ „A prawda jest inna, sam mam żonę, która jest ode mnie starsza”_.

djbgsou

Ludzie w swoim rozumowaniu, nader często idą na skróty. Niesprawiedliwie uważają, że młodsi mężczyźni nie potrafią kochać starszych kobiet. Osobiście byłam po uszy zakochana w młodszym od siebie chłopaku i uważam ten związek za jeden z najbardziej udanych. Kobiety angażujące się w takie związki często są postrzegane jako, nauczycielki seksu, zaś mężczyźni jako uczniowie, którzy zdobytą w ten sposób wiedzę wykorzystają w przyszłych związkach nie traktując obecnego jako tego poważnego.

Uważam, że miłość potrafi zaistnieć nawet wtedy, gdy różnica wieku miedzy kochankami jest znaczna. Nie liczy się przecież wiek, liczy się za to uczucie, emocje, przywiązanie. Moja koleżanka jest związana z młodszym chłopakiem. Jak sama przyznaje, lepiej się czuje z kochankiem, który jest młodszy od niej, dodaje również, że czuje się przy nim piękna i atrakcyjna, a przede wszystkim młoda. Ona ma 37 lat, a jej partner 31. Moja koleżanka, nie kryje że odkąd jest z młodszym partnerem to jest po prostu weselsza.

Dziś 37 letnia Ula szykuje się do ślubu z młodszym o sześć lat partnerem. Jej rodzice nie mogą zaakceptować wyboru. Mówią: „niedoświadczony, wstyd być z takim młokosem i pokazywać się publicznie”. Jej rodzice nie potrafią zaakceptować faktu, że jej i narzeczonemu układa się naprawdę doskonale, a są ze sobą ponad trzy lata.

Małecki – Trzaskoś, widzi w przytoczonej wcześniej, historii Uli powszechne zjawisko społeczne: „kreując wizerunki osób publicznych, mniej martwi mnie, że kolejny tabloid wypomina mojej klientce bycie pijaną, czy ekstrawaganckie zakupy – bardziej martwi mnie to, że szmatławce insynuują jej domniemany związek z młodszym od siebie partnerem ”.

djbgsou

Małecki – Trzaskoś ze smutkiem przyznaje, że społeczeństwo nie jest na tyle dojrzałe, aby akceptować takie związki. Z jego obserwacji wynika, że społeczeństwo odbiera takie związki, jako metodę na sztuczne odmładzanie własnego wizerunku. Moi rodzice uważają, jest niemożliwością ażeby młodszy mężczyzna zapewnił starszej partnerce dobrobyt, nie wspominając już o szczęściu.

Tak, czy owak uważam, że mężczyźni powinni angażować się w związki ze starszymi kobietami, ponieważ sprawiają w ten sposób to, że ich partnerki czują się atrakcyjniejsze. Nie byłabym sobą, czyli Szaloną Panią Redaktor gdybym nie wspomniała, że taki związek służyć może kobiecie. Kobiety z upływem lat nabierają większej ochoty na seks, a co ważniejsze, w takim związku rutyna i nuda rzadko kiedy mają miejsce. Jestem pewna, że wielu z Was idealnie odnajdzie się w relacji ze starszą partnerką, mogą być one fantastycznymi kochankami i nauczycielkami życia.

Dziś wyjątkowo gorąco pozdrawiam was chłopcy i namiętnie całuję w …. czółko.

Szalona Pani Redaktor

djbgsou

Podziel się opinią

Share
djbgsou
djbgsou