Trwa ładowanie...
20-04-2016 13:18

Mud Max: Artur Siódmiak na starcie

Mud Max to odpowiedź na rosnącą popularność tzw. biegów z przeszkodami, czyli wyzwań dla miłośników sportu w nieco bardziej ekstremalnym wydaniu

Mud Max: Artur Siódmiak na starcie
d2yh7wm
d2yh7wm

Już 23 kwietnia w Warszawie odbędzie się druga edycja ekstremalnego biegu z przeszkodami Mud Max. Przed zawodnikami startującymi w tej nietypowej imprezie będzie pokonanie siedmiokilometrowej trasy najeżonej przeszkodami. Jak wskazuje nazwa wydarzenia, nie obejdzie się bez licznych błotnych przepraw.

Gościem specjalnym warszawskiej edycji będzie Artur Siódmiak, polski piłkarz ręczny, reprezentant Polski, uczestnik igrzysk olimpijskich, wicemistrz świata z 2007 i brązowy medalista Mistrzostw Świata 2009.

Mud Max to odpowiedź na rosnącą popularność tzw. biegów z przeszkodami, czyli wyzwań dla miłośników sportu w nieco bardziej ekstremalnym wydaniu. W 2016 roku odbędą się jeszcze trzy edycje. Już teraz można się zapisywać na nie poprzez stronę organizatora www.mudmax.pl - Mud Max chce dać uczestnikom trudne zadanie w postaci pokonania trasy, Sprawimy aby uczestnicy po biegu dowiedzieli się że posiadają mięśnie o których do tej pory nie wiedzieli. Stawiamy sobie wysoko poprzeczkę organizacyjna i gwarantujemy nie zawieść uczestników – tłumaczy organizator Sławek Zabieglik.

Pierwsza edycja imprezy odbyła się 19 marca w Gniewinie. Wówczas wśród pań najlepsza okazała się Karina Kwiecińska reprezentująca barwy Husaria Race Team. Najszybszym zawodnikiem imprezy został Kamil Horba z Finisz Morąg, natomiast w klasyfikacji drużynowej z sukcesu cieszyły się Husaria Race Team, Finisz Morąg oraz BigYellowFoot Adventure Team. Czy i tym razem drużyny te podzielą między siebie podium?

d2yh7wm
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d2yh7wm