Trwa ładowanie...
22-02-2016 13:18

Mud Max: Biegacze kontra rugbiści

Mud Max: Biegacze kontra rugbiści
d3c85tu

Rugby jest jedną z najbardziej wymagających dyscyplin sportu, gdzie musisz połączyć siłę, szybkość, wytrzymałość, strategię. Podobnie jest w ekstremalnych biegach z przeszkodami. Dlatego uczestnicy pierwszej edycji zawodów Mud Max postanowili połączyć siły z Rugby Ogniwo Sopot i trenować wspólne.

Zajęcia w części głównej poprowadzi wielokrotny reprezentant Polski i jedna z legend klubu Ogniwo Sopot - Jarosław Hodura - przy współudziale drużyny juniorów Ogniwo Sopot. - Planujemy m.in. ćwiczenia interwałowe z użyciem specjalistycznego sprzętu do treningu rugby – zapowiadają organizatorzy.

d3c85tu

Trening odbędzie się 23 lutego o godz. 18:30 na nowoczesnym stadionie im. Edwarda Hodury w Sopocie przy ul. Jana z Kolna 18 (przystanek kolejki SKM Sopot Wyścigi).

To nie pierwszy taki trening przygotowujący do Mud Max. Niedawno uczestnicy mieli okazję zmierzyć się z własnymi słabościami w CrossFit Trójmiasto, gdzie po raz pierwszy mogli poznać przeszkody, które napotkają na zawodach. Jednymi z najbardziej wymagających były ściana o wysokości 2,5m oraz „triceratops” czyli podejście i zejście na poręczach.

Przeszkody wymagały nie tylko siły i zręczności, ale również dobrej organizacji i współpracy z innymi uczestnikami. Tor przeszkód uzupełniony był specjalnym zestawem ćwiczeń z kettlebells. Trening przygotowany przez Macieja Bielskiego Head Coacha i założyciela klubu CrossFit Trójmiasto pozwolił uczestnikom w bezpieczny sposób przygotować się do wyzwania, oraz znaleźć swoje słabe punkty.

d3c85tu

Chętni mogą w każda niedziele o godzinie 12tej uczestniczyć w specjalnym treningu przygotowującym do biegów ekstremalnych w Sopocie przy ul. 3 maja 69C w klubie CrossFit Trójmiasto.

d3c85tu
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d3c85tu