Trwa ładowanie...
28-01-2016 13:48

Mud Max coraz bliżej. Kolejne treningi

Mud Max coraz bliżej. Kolejne treningi
d2284ev
d2284ev

Był już Sopot, Gdynia i Kraków. Kolejnym miastem, które gościło miłośników ekstremalnych doznań był Tczew, w którym 24 stycznia ponad siedemdziesięciu śmiałków biegów z przeszkodami, wzięło udział w otwartym treningu przygotowującym do nowego cyklu biegów ekstremalnych Mud Max. Spotkanie poprowadził trener crossfit z EbroGym - Dawid Tarkowski.

Na trening w Tczewie zaplanowano popularny od niedawna cross plenerowy, czyli wyjście w teren. Polegał on na połączeniu różnorodnych ćwiczeń wzmacniających i wytrzymałościowych, wykonywanych w bardzo trudnym terenie. Uczestnicy treningu mieli do pokonania urozmaiconą trasę, na której mogli wykazać się znajomością wielu dyscyplin sportu, w tym fitness i treningu funkcjonalnego.

Szybkie tempo prowadzonych zajęć i pełna mobilizacja wszystkich uczestników, to kolejny krok w kierunku przygotowania się do pierwszej edycji Mud Max, która już 19. marca odbędzie się w Gniewinie (ok. 50 km od Gdańska)
.

d2284ev

Najbliższy otwarty trening Mud Max odbędzie się już 31 stycznia. Tym razem przeniesiemy się Warszawy, gdzie trenerzy z Crossfit Ursus przygotują ekstremalną dawkę ćwiczeń dla wszystkich fanów biegów z przeszkodami.

d2284ev
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d2284ev