Trwa ładowanie...
d4gn0e0
Forma

Mud Max coraz bliżej. Kolejne treningi

Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Mud Max coraz bliżej. Kolejne treningi
d4gn0e0

Był już Sopot, Gdynia i Kraków. Kolejnym miastem, które gościło miłośników ekstremalnych doznań był Tczew, w którym 24 stycznia ponad siedemdziesięciu śmiałków biegów z przeszkodami, wzięło udział w otwartym treningu przygotowującym do nowego cyklu biegów ekstremalnych Mud Max. Spotkanie poprowadził trener crossfit z EbroGym - Dawid Tarkowski.

Na trening w Tczewie zaplanowano popularny od niedawna cross plenerowy, czyli wyjście w teren. Polegał on na połączeniu różnorodnych ćwiczeń wzmacniających i wytrzymałościowych, wykonywanych w bardzo trudnym terenie. Uczestnicy treningu mieli do pokonania urozmaiconą trasę, na której mogli wykazać się znajomością wielu dyscyplin sportu, w tym fitness i treningu funkcjonalnego.

d4gn0e0

Szybkie tempo prowadzonych zajęć i pełna mobilizacja wszystkich uczestników, to kolejny krok w kierunku przygotowania się do pierwszej edycji Mud Max, która już 19. marca odbędzie się w Gniewinie (ok. 50 km od Gdańska).

Najbliższy otwarty trening Mud Max odbędzie się już 31 stycznia. Tym razem przeniesiemy się Warszawy, gdzie trenerzy z Crossfit Ursus przygotują ekstremalną dawkę ćwiczeń dla wszystkich fanów biegów z przeszkodami.

d4gn0e0

Podziel się opinią

Share

d4gn0e0

d4gn0e0