Trwa ładowanie...
23-03-2016 08:55

Mud Max dał popalić zawodnikom po raz pierwszy

Mud Max dał popalić zawodnikom po raz pierwszy
d2kgfxx
d2kgfxx

19 marca w Gniewinie (woj. Pomorskie) odbyła się pierwsza edycja ekstremalnego biegu z przeszkodami Mud Max. Ponad 200 śmiałków z całej Polski zmierzyło się z siedmiokilometrową trasą najeżoną przeszkodami. Oprócz trudnego bagnistego terenu, którego pokonanie wymagało nie lada kondycji, organizatorzy zafundowali zawodnikom także skonstruowane specjalnie na tę okazję przeszkody.

Obszar, na którym odbyła się ta nietypowa impreza, obfituje w bagna oraz rowy wypełnione wodą. Przeszkody natomiast wymagały nie tylko siły i zręczności, ale również dobrej organizacji i współpracy z innymi uczestnikami. Najszybszym zawodnikiem, któremu udało się dotrzeć do mety był Kamil Horba. Wśród kobiet zwyciężyła Karina Kwiecińska. Podium w klasyfikacji drużynowej podzieliły między siebie druzyny Husaria Race Team, Finisz Morąg oraz BigYellowFoot Adventure Team. Organizatorzy zadbali także o atrakcyjne nagrody dla zwycięzców.

fot. Darek Nowak/DFOTOSPORT

d2kgfxx

W zawodach wzięła też udział Anna Jamróz (na poniższym zdjęciu po prawej), była Miss Polski, która do zawodowców przygotowywała się już od kilku miesięcy.

fot. Darek Nowak/DFOTOSPORT

Kolejna edycja Mud Max odbędzie się 23 kwietnia w Warszawie. Tym razem z błotną trasą zmierzy się Artur Siódmiak, piłkarz ręczny i wicemistrz świata. Szczegóły wydarzenia dostępne są na stronie organizatora www.mudmax.pl

d2kgfxx

W całej Polsce odbędzie się także cykl treningów przygotowujących do Mud Max. Najbliższy odbędzie się już 9 kwietnia w Gdyni. Zajęcia terenowe poprowadzi zawodnicy BigYellowFoot Adventure Team, którzy w pierwszej edycji zajęli trzecie miejsce.

fot. Darek Nowak/DFOTOSPORT

d2kgfxx
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d2kgfxx