Trwa ładowanie...

Mud Max: Ekstremalne biegi z przeszkodami, jakich jeszcze nie było

Share
Mud Max: Ekstremalne biegi z przeszkodami, jakich jeszcze nie było
d4p9hvn

W 2016 odbędzie się cykl czterech biegów ekstremalnych. Ruszyły zapisy na pierwszą edycję w Trójmieście. Mud Max to odpowiedź na rosnącą popularność tzw. biegów z przeszkodami, czyli wyzwań dla miłośników sportu w nieco bardziej ekstremalnym wydaniu. W 2016 roku odbędą się cztery edycje - w Trójmieście, Warszawie, Łodzi i Bieszczadach. Właśnie ruszyły zapisy na tę pierwszą.

Pierwszy Mud Max odbędzie się 19 marca 2016 r. w Gniewinie, ok. 50 km od Gdańska.Bazą startową został Hotel Mistral Sport, gdzie podczas Euro 2012 rezydowała piłkarska reprezentacja Hiszpanii. Trasa pierwszej edycji będzie miała 7 km, a na uczestników czekało będzie ok. 40 przeszkód terenowych i specjalnych.

- Mud Max chce dać uczestnikom trudne zadanie w postaci pokonania trasy, Sprawimy aby uczestnicy po biegu dowiedzieli się że posiadają mięśnie o których do tej pory nie wiedzieli. Stawiamy sobie wysoko poprzeczkę organizacyjną i gwarantujemy nie zawieść uczestników – Sławek Zabieglik (organizator)

d4p9hvn

Warto zainteresować się zapisami już teraz, ponieważ do końca grudnia cena to tylko 137 zł. , w kolejnych miesiącach odpowiednio 147, 167, 187, a w dniu zawodów 220 zł. Wszyscy uczestnicy dostaną koszulki, kupony na posiłek po biegu, napoje oraz niespodzianki od sponsorów i organizatorów. Każdy zostanie także ubezpieczony (NMW – 10 tys. zł.).

Zapisy na kolejne edycje ruszą 25 grudnia. Warszawska edycja odbędzie się 23 kwietnia, łódzka 10 września, a w Bieszczadach 22 października.

Przygotuj się do pierwszej edycji!
Tuż po Świętach Bożego Narodzenia ekipa pasjonatów biegów ekstremalnych BigYellowFoot Adventure Team zaprasza na pierwszy bezpłatny trening przygotowujący do Mud Maxa. W programie oprócz terenowego biegania, czekać na uczestników będzie mnóstwo atrakcji. Do pokonania będą zasieki, liny, opony, siatki, drążki i zestawy ćwiczeń, czyli wszystko to czego będzie można doświadczyć podczas startu w tego typu imprezie.

Trening odbędzie się 27 grudnia o godz. 13:00 w okolicach Stadionu Leśnego w Sopocie (ul. Józefa Wybickiego 48).

fot. Piotr Habaj / Amatorska Strona Fotografii Sportowej

d4p9hvn

Podziel się opinią

Share
d4p9hvn
d4p9hvn