Trwa ładowanie...
Informacja prasowa
06-09-2016 15:21

Mud Max - nie wyjdziesz z tego czysty!

15 października w Dolinie Charlotty pod Słupskiem odbędzie się Mud Max - najbardziej ekstremalny bieg z przeszkodami w Polsce. Bieg cieszy się dużym zainteresowaniem fanów biegów przeszkodowych w całym kraju. Mud Max będzie nie tylko wyczerpującym wyzwaniem dla dorosłych. Tym razem zostaną również przygotowane dwie trasy, gdzie będą mogli się bawić najmłodsi miłośnicy ekstremalnych przygód.

Mud Max - nie wyjdziesz z tego czysty!Źródło: Mud Max Facebook
d2ciys2
d2ciys2

15 października odbędą się zawody na trasie Holy Seven, gdzie śmiałkowie będą mieli do pokonania ekstremalne 7 kilometrów – aby dotrzeć do mety, będą musieli pokonać ponad 40 wymagających przeszkód. Mud Max to nie zwyczajny bieg przełajowy, tutaj trasa naszpikowana jest przeszkodami, które gwarantują niezapomniane ekstremalne przeżycia. Na trasie biegu na uczestników czekać będzie między innymi brodzenie w błocie, wspinanie się po linach i na wysokie ściany, czołganie się przez zasieki i wiele innych atrakcji.
Organizatorzy Mud Max zapewniają, że współpraca pomiędzy startującymi zawodnikami jest kluczem do pokonania oryginalnych przeszkód. Dla wielu uczestników nie czas dotarcia do mety jest najważniejszy, dla nich liczy się zabawa i niezapomniana przygoda przeżyta wspólnie z innymi uczestnikami biegu.
- MUD MAX to święto ekstremalnych biegów z przeszkodami. Mocno stawiamy na integrację uczestników, którzy wzajemnie pomagają sobie na trasie przy pokonywaniu przeszkód. Zapewniam, że udział w biegu może wziąć każdy, bez względu na wiek i poziom sprawności fizycznej, bo na pewno na trasie nie zostanie sam – mówi Grzegorz Zabieglik, organizator MUD MAX z firmy Hunter Extreme.

Materiały prasowe
Źródło: Materiały prasowe

Dodatkowo w Dolinie Charlotty zostaną przygotowane dwa tory dla młodych adeptów biegów przeszkodowych.
(Najmłodszych) Miłośników MUD MAX w wieku od 5 do 11 lat czeka tor o długości 1 kilometra z 10 przeszkodami, dla starszych adeptów (12-15 lat) biegów z przeszkodami zostanie przygotowany tor o długości 2 kilometrów z 15 przeszkodami.
Śmiałkowie, którzy chcą podjąć wyzwanie sprawdzenia wytrzymałości, odporności fizycznej i psychicznej mogą się zapisać na stronie www.mudmax.pl. Oprócz niezapomnianej dawki emocji, zawodnicy otrzymają oryginalny medal MUD MAX, pamiątkową koszulkę oraz gadżety od partnerów imprezy.
Więcej informacji na stronie mudmax.pl oraz na Facebooku

Mud Max Facebook
Źródło: Mud Max Facebook
d2ciys2
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d2ciys2