Trwa ładowanie...
d22leja
Ciekawostki

Muzułmanie, przepraszamy was!

Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Muzułmanie, przepraszamy was!
(fotochannels.com)
d22leja

Za wulgarne zachowanie polskich emigrantów. Nasi za granicą znowu dali popis...

Cała Wielka Brytania rozprawia o pijanej w sztok, 30-letniej ciężarnej (!) Polce i jej chłopaku, którzy trafili na łamy "Daily Mail" z powodu swojego bulwersującego zachowania w pociągu przemierzającym hrabstwo Yorkshire. "Nikt was tu nie chce, jesteście kurew* obrzydliwe!" i "Ściągaj to kur gówno, biały człowiek w życiu by tak nie robił!" - to tylko kilka "perełek" z całej serii inwektyw, jakie Polacy-rasiści (nasza opinia w tym względzie - dzięki podobnym sytuacjom - wciąż się umacnia) rzucali pod adresem dwóch młodych, zastraszonych Muzułmanek. W pewnej chwili doszło nawet do rękoczynów - pijana ciężarna rzuciła się do ataku...

Bo nie podobało im się, jak mówią...

d22leja

Świadkowie wydarzenia twierdzą, że Polacy zaczęli terroryzować innych pasażerów już w niecały kwadrans po starcie pociągu, jadącego z Leeds do Sheffield. Zaczęło się od 32-letniego Macieja Matyśniaka, który zaatakował dwie Muzułmanki, ponieważ - w jego odczuciu - kobiety zbyt głośno rozmawiały. "Zamknijcie się do k* nędzy, dlaczego jesteście tak k* głośno? A do tego nawet nie potraficie mówić po angielsku!" - wrzeszczał poliglota, Matyśniak. Jedna z wystraszonych kobiet poprosiła, by dał im spokój i wtedy do akcji wkroczyła Jopek, "Nie mów tak do niego! On mówi prawdę!".

Na szczęście pozostali podróżni załagodzili sytuację, ale na tym się nie skończyło. Polacy najwyraźniej szukali zaczepki - nic dziwnego, obydwoje pochłonęli olbrzymie dawki alkoholu. Później, już po zatrzymaniu, policja była wobec nich bezradna, trzeba było czekać kilkanaście godzin, żeby para wytrzeźwiała i była zdatna do przesłuchania. Sama Jopek - która przypominamy była w czasie zdarzenia w zaawansowanej ciąży - pochłonęła pół butelki wódki! Trunek dodał jej animuszu, toteż w chwili znudzenia, kobieta udała się do Muzułmanek, by zająć miejsce naprzeciw nich. Rozpoczęła się wojna nerwów.

* "Wybaczamy im"*

Na tym etapie potwornie pijana Jopek zaczęła raczyć kobiety innej religii inwektywami, których przedsmak mieliście powyżej. Posunęła się nawet tak daleko, że zerwała hidżab - wraz z garścią włosów - z głowy jednej z dziewczyn. Nie było innej rady, na następnej stacji do akcji wkroczyli policjanci, którzy musieli siłą odciągać pijanych i agresywnych Polaków. "Jeśli stracę przez to dziecko, pozabijam te czarne su**!" - wrzeszczała Jopek szamocząc się z przedstawicielami prawa.

d22leja

Szczęśliwie dla bezmyślnych Polaków, Muzułmanki wykazały się dobrym sercem. Widziały, że kobieta jest pijana, a do tego spodziewa się dziecka, toteż, oznajmiły policji, że wolą, by wulgarni Polacy zrozumieli, że zrobili coś złego, niż poszli do więzienia. Tylko dzięki tej deklaracji Jopek i Matyśniak dostali "kartę wyjścia z więzienia". Ona została skazana na trzy miesiące więzienia w zawieszeniu na rok i 120 godzin prac społecznych, jego spotkał podobny wymiar kary. I tu nasuwa się pytanie: Czy waszym zdaniem Polacy zostali odpowiednio ukarani?

"Rozumienie wartości w kulturach Wschodu" - sprawdź!

d22leja

Podziel się opinią

Share
d22leja
d22leja