Trwa ładowanie...
29-10-2014 10:53

Muzyka podczas treningu? Zdecydowanie na plus!

Muzyka podczas treningu? Zdecydowanie na plus!Źródło: mat.pras./Sony
dcmob67
dcmob67

Jesienią aktywność fizyczna może mieć jeszcze bardziej pozytywny wpływ na nasze zdrowie i ogólne samopoczucie[1]. Wodoodporny Walkman WS610 sprawi, że trening będzie ciekawszy, bo w czasie biegania, pływania i innych ćwiczeń, będziemy mogli swobodnie słuchać naszej ulubionej muzyki.

  • Koniec z nudą! Dzięki nowemu Walkmanowi trening już nigdy nie będzie monotonny – każde ćwiczenie możesz wykonywać przy innym, ulubionym utworze.
  • Poczytaj w czasie ćwiczeń! Nie miałeś ostatnio czasu na czytanie książek? Nic straconego. Podczas kolejnego treningu możesz włączyć audiobooka.
  • Pełna wygoda. Nowy Walkman pozwoli Ci się odciąć od codziennych spraw i problemów i w 100% skoncentrować się na treningu. Wszechstronny i wodoodporny odtwarzacz Walkman jest wyposażony w lekki pałąk który stabilnie utrzymuje się w jednym miejscu – zarówno gdy ćwiczysz w basenie, jak i na bieżni.
  • Ten „doping” jest legalny! Twoje ulubione utwory sprawią, że pobiegniesz jeszcze szybciej i osiągniesz wyniki, które dotąd były dla Ciebie nie do pobicia [2]. Co więcej, właściwie dobrana muzyka pomoże Ci biec lub płynąć w odpowiednim tempie, a przy tym wprawi Cię w wyśmienity nastrój. Muzyka w pozytywny sposób wpływa na nasze emocje. W zależności od nastroju, w jakim jesteś lub pogody, jaka towarzyszy Ci podczas treningu na dworze, Twoje ulubione utwory będą Cię motywować, dodadzą energii bądź też odprężą i pomogą Ci się zrelaksować.
  • Szybkie doładowanie! Zapomniałeś naładować odtwarzacz przed treningiem? Nic nie szkodzi. Wystarczy, że podłączysz go na jedynie 3 minuty, podczas których zmienisz strój czy ustawisz sobie sprzęt na siłowni, a będziesz mógł słuchać ulubionej muzyki przez pełną godzinę treningu!
  • Szybko i sprawnie! Twoja muzyka jest gotowa do drogi razem z Tobą. Podłącz Walkmana do komputera i używając metody „przeciągnij i upuść” przenieś utwory do odtwarzacza przed rozpoczęciem treningu.
  • Trening pod kontrolą! Zachowaj kontrolę i poruszaj się swobodnie dzięki niewielkiemu, odpornemu na zachlapanie pilotowi. Przymocuj go do palca lub opaski na nadgarstek, aby łatwo zmieniać utwory w trakcie ćwiczeń niezależnie od pogody.
  • Zanurz się głęboko! W nowym Walkmanie można zanurzyć się na głębokość nawet do 2 metrów. Pływanie w towarzystwie ulubionych dźwięków stanie się Twoją ulubioną rozrywką!
dcmob67

Zobacz: Nowoczesny trening siłowyNowoczesny trening siłowy

_[1] Na podstawie badań Sony - Badania ankietowe przeprowadzono na grupie liczącej 6 tysięcy dorosłych z sześciu krajów: Francji, Niemiec, Polski, Szwecji, Wielkiej Brytanii i Włoch. Pytania dotyczyły motywacji do planów uprawiania ćwiczeń fizycznych w 2013 r [2] Na podstawie badań Sony - Badania ankietowe przeprowadzono na grupie liczącej 6 tysięcy dorosłych z sześciu krajów: Francji, Niemiec, Polski, Szwecji, Wielkiej Brytanii i Włoch. Pytania dotyczyły motywacji do planów uprawiania ćwiczeń fizycznych w 2013 r _

dcmob67
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
dcmob67