Trwa ładowanie...
20-09-2011 16:44

Na co patrzą dziewczyny?

Na co patrzą dziewczyny?Źródło: Thinkstockphotos
d30gfgi
d30gfgi

Redaktorzy z męskiego „Cosmo” postanowili się przekonać na co w kontakcie z mężczyzną panie zwracają szczególną uwagę: bicepsy, twarz, pupę, a może na coś innego? Sprawdź, co musisz wyeksponować!

Kobiety znane są z tego, że narzekają – narzekają na mężczyzn, iż ci traktują je przedmiotowo lub też jako „obiekty seksualne”. Panie skarżą się również na to, że dla facetów liczy się tylko okładka i, że kompletnie nie zwracają oni uwagi na wnętrze przedstawicielek płci pięknej, co objawia się m.in. tym, że podczas rozmowy, zamiast w zwierciadło duszy, panowie spoglądają np. na piersi. Ten błądzący wzrok bywa nam często wytykany w trakcie kłótni, a jednocześnie panie zarzekają się, że jest to zwyczaj typowo męski i, że one tego nie robią…

Ale czy na pewno? A może kobiety są po prostu dyskretniejsze, sprytniejsze i bardziej wysublimowane, niż męscy podglądacze? No właśnie - co kryje prawda?

Odpowiedzi na to pytanie postanowili dostarczyć nam redaktorzy nowego magazynu dla mężczyzn: „Cosmo for Men”, którzy wynajęli speców od marketingu wirusowego, agencję „Thinkmodo”, aby ci przeprowadzili stosowny eksperyment. Plan był prosty – marketingowcy wynajęli aktora, którego wyposażyli w cztery kamery: jedną w okularach (glasses), drugą na bicepsie (bicep), trzecią na pupie (butt) i czwartą na… kroczu (crotch). A następnie dali mu mapę i puścili samopas, by ten udawał zagubionego w Nowym Jorku. Przez kolejnych kilka godzin Anthony (bo tak nazywał się ochotnik) prosił o pomoc świeżo zapoznane dziewczyny, natomiast kamery łapały błądzący wzrok dobrych samarytanek.

ZOBACZ FILM

Na zamieszczonym przez nas filmiku sami możecie się przekonać, czy faktycznie kobiety skupiają całą swoją uwagę na oczach rozmówcy. Jest to jedynie próbka, składająca się zaledwie z kilku przykładów (materiał trwa zaledwie 3 minuty), jednak jak sami się przekonacie, dziewczyny także postrzegają facetów, jako „obiekty seksualne” i większą uwagę, niż do wnętrza, przykładają do męskiego wyglądu. Kadr został podzielony na cztery części, tak aby widz - w tym samym czasie - mógł obserwować widok ze wszystkich czterech kamer. Dodatkowo, ilekroć kobiety wodzą wzrokiem gdzieś poza oczami Anthony’ego – i np. kierują spojrzenie na krocze aktora (crotch) - kamera to akcentuje specjalnym „beepnięciem”.

d30gfgi

Koniecznie obejrzyjcie filmik i zobaczcie, która kamera zebrała najwięcej kobiecych spojrzeń, a tym samym przekonajcie się sami, co najlepiej wyeksponować podczas rozmowy z nieznajomą…

Podpowiemy tylko, że w eksperymencie „Cosmo” szczególnym wzięciem cieszył się biceps ( bicep ) – mało która dziewczyna zdołała się powstrzymać przed oceną muskulatury nieznajomego, co nakazuje przypuszczać, że atletyczna sylwetka kręci kobiety, jak mało co. Choć panie nie szczędziły uwagi także pośladkom (butt) odchodzącego Anthony’ego. A ile z przebadanych kobiet skupiało się na obserwacji rozporka (crotch) zagubionego w Nowym Jorku modela? To już musicie sprawdzić sami!

_ MW\DrP_

d30gfgi
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d30gfgi