Trwa ładowanie...
04-05-2011 11:08

Na co Polak będzie podrywał Polkę?

Share
Na co Polak będzie podrywał Polkę?Źródło: Thinkstockphotos
d3whra3

Męskim okiem

Według internetowej ankiety kobiety dużo częściej zwracają uwagę na mężczyznę spacerującego z psem niż na tego, który gra ze swoim iPadem. Zarówno kobiety jak i mężczyźni przyznają, ze osoba czytająca książkę jest bardziej sexy, niż ta wpatrzona w swojego iPhona.

Wyniki ankiety to zła wiadomość dla 50 proc. mężczyzn, którzy uważają, ze posiadanie najmodniejszych gadżetów sprawia, że stają się bardziej pociągający dla kobiet. Z ankiety wynika, ze jedynie 36 proc. kobiet podziela ich zdanie. Z wyników ankiety wynika, że po pierwsze iPhone nie pomaga w znalezieniu drugiej połowy, po drugie, najnowsze wynalazki techniki nie zastąpią starych metod podrywu "na intelektualistę" i "na psa".

[

]( #opinions )

d3whra3

Jeśli jednak nie "gadżet", pozostaje technika na "dobre słowo". A co dokładnie powiedzieć kobiecie, żeby zdobyć jej serce? Okazuje się, że najbardziej skutecznym zwrotem jest "masz piękne usta". Komplementując kobiece usta mamy szansę na udany podryw na każdej szerokości geograficznej - wynika z badania przeprowadzonego przez Badoo.com, największą na świecie sieć randkową.

Portal Badoo zbadał reakcję na zwroty wykorzystane w prawie 200 000 flirtach internetowych w 10 językach w ciągu miesiąca. Jest to badanie naukowe zwrotów, które naprawdę działają na kobiety.

[

]( #opinions )

d3whra3

Poza uniwersalnym komplementem na temat ust, różne inne zwroty przynoszą efekty w zależności od narodowości wybranki. Jeśli na nadchodzącej zabawie sylwestrowej spotkamy atrakcyjną Amerykankę, Francuzkę lub Włoszkę warto pochwalić jej ubranie. Jeżeli mamy do czynienia z Kanadyjką lub Niemką, należy komplementować jej skórę.

Brytyjki najbardziej cenią sobie komplementy dotyczące ich nóg, natomiast Hiszpanki lub mieszkanki Ameryki Południowej - włosów. Co ciekawe, jeżeli nasza wybranka jest Holenderką lub Portugalką - należy pochwalić jej... uszy. Polki chętnie słuchają komplementów na temat swoich ramion.

(PAP), menonwaves

d3whra3
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d3whra3
d3whra3