Trwa ładowanie...

Nadzy dyniogłowi terroryści!

Nadzy dyniogłowi terroryści!Źródło: Jupiterimages
d2cui7z
d2cui7z

Męskim okiem *Dziwne przebrania i nietypowe zachowanie – tak tradycyjnie świętuje się w wielu krajach wigilię Wszystkich Świętych. Tego dnia ulice wypełniają najróżniejsze dziwolągi. Czasem efekty są śmieszne, czasem straszne, ale bywa też zupełnie zaskakująco i dziwacznie. Wtedy musi interweniować policja.*

Tak zdarzyło się w tym roku na przykład w amerykańskim mieście Boulder, gdzie grupa kilkunastu osób postanowiła wystąpić w Halloween wystrojona wyłącznie… w dynie. I żeby było jasne – dynie tkwiły na głowach. Nić dziwnego, że w pościg za dyniogłowymi golasami natychmiast ruszyli policjanci.

Całą wesołą gromadkę ujęto. Nie było to specjalnie trudne – uciekanie z dynią na głowie nie jest wcale takie łatwe.

Co najciekawsze, kiedy miłośnicy hasła „cukierek albo golizna” zostali już zakuci w kajdanki, z ciemności wyłonił się z wrzaskiem błędny, w dodatku również dość skąpo ubrany, rycerz.

d2cui7z

Przy pomocy tekturowego miecza zaatakował on funkcjonariuszy starając się odbić grupę golasów. Na szczęście policjanci szybko wyszli z szoku i obezwładnili napastnika czytaj więcej...

Zobacz również:

Po co nam Halloween?!

* Szkolenie "wojowników śmierci" Szkolenie "wojowników śmierci"*

*Męskim okiem * Interwencją policji zakończył się tego samego dnia również występ innego przebierańca. W miejscowości Kennewick pewien mężczyzna przebrał się za terrorystę, po czym wesoło wkroczył do miejscowego banku. Jednak zabawne przebranie – na które składał się turban i przypięta do paska sztuczna bomba z mnóstwem wystających kabelków – wcale nie rozbawiło obsługi banku.

d2cui7z

Policjantów też nie: kiedy przybyli na miejsce natychmiast obezwładnili mężczyznę. Teraz pechowy przebieraniec siedzi w areszcie i czeka na postawienie całkowicie poważnych zarzutów.

Swoją drogą musimy przyznać, że pomysłowość niektórych przebierańców jest dla nas kompletnym zaskoczeniem. Dotąd sądziliśmy, że w Halloween powinno się wyglądać jak wampir, upiór, szkielet, czy też inna czarownica. Jako swego rodzaju ekstremum z pogranicza horroru wyobrażaliśmy sobie przebranie się tego dnia za własną teściową.

A tymczasem – jak pokazują policyjne statystyki – moda znów zrobiła krok naprzód. Aż strach pomyśleć co wylezie na ulice za rok…

(eMPi, Kabron)

Zobacz również:

Po co nam Halloween?!

* Kebab z nieboszczykiem Kebab z nieboszczykiem*

* Szkolenie "wojowników śmierci" Szkolenie "wojowników śmierci"*

d2cui7z
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d2cui7z