Trwa ładowanie...
d2nlc6t
Nagie zdjęcia pokazuje tylko narzeczonemu
Ciekawostki

Nagie zdjęcia pokazuje tylko narzeczonemu

Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
d2nlc6t

Nie trzeba się rozebrać, żeby osiągnąć sukces - twierdzi Ewa Mielnicka i deklaruje, że nie przyjmie żadnej propozycji sesji do męskich czasopism. Miss Polski 2014 zdecydowała się co prawda na odważne zdjęcia, ale tylko z myślą o swoim narzeczonym. Fotografie trafiły do prywatnego albumu i modelka zapewnia, że nigdy nie ujrzą światła dziennego. Jej zdaniem nagość wystawiona na widok publiczny nic za sobą nie niesie.

– Mam zdjęcia rozbierane, które są dla mojego narzeczonego i tylko takie niech pozostaną. Nie jestem osobą, która lubi aż tak eksponować swoje ciało, i myślę, że nigdy mi się to nie zmieni. Chyba że urodzę czwórkę dzieci, będzie na mnie działać grawitacja i będę chciała zachować jakąś pamiątkę, to wtedy to zrobię, ale tylko dla siebie. Na razie jeszcze tego jednak nie planuję – mówi agencji informacyjnej Newseria Lifestyle Ewa Mielnicka, Miss Polski 2014.

d2nlc6t

Ewa Mielnicka podkreśla, że podczas konkursu Miss Polski nie spotkała się z żadnymi dwuznacznymi propozycjami. Ani organizatorzy, ani sponsorzy nie prowokowali niewygodnych sytuacji, które mogłyby naruszać dobro kandydatek.

– Całe szczęście do tej pory w konkursie Miss Polski nie spotkało mnie i wiem, że nie spotka, nic złego. Pracują w nim same kobiety, które kiedyś były "misskami" i mogą teraz podpowiedzieć, jak dobrze wykorzystać koronę. Trochę obawiam się o konkurs międzynarodowy, jednak na pewno wybiorę ten, który będzie w stanie dobrze zadbać o kandydatki, które będą się ubiegać o koronę, a nie je wykorzystywać – tłumaczy Ewa Mielnicka.

Mielnicka dodaje, że jest szczęśliwie zakochana i nie szuka przelotnych romansów tylko po to, by zyskać rozgłos i popularność.

– Nie szukam przygód w show-biznesie, nie szukam ich w konkursie Miss Polski. Mam dla kogo żyć, cieszę się tym, co mam. Wiem też, że każdy znajdzie to, czego szuka, i że nie zawsze racja jest tylko po jednej stronie. Wszystko należy dobrze umieć odczytywać – dodaje.

d2nlc6t

Ewa Mielnicka bierze udział w kampaniach reklamowych znanych firm odzieżowych. Tytuł Miss Polski 2014 daje jej również prawo do ubiegania się o koronę Miss World.

d2nlc6t

Podziel się opinią

Share
d2nlc6t
d2nlc6t