Trwa ładowanie...
dl8sb2y

Najbardziej imprezowy gadżet świata. Z nim zostaniesz duszą towarzystwa

Drobna impreza jeszcze nigdy nikomu nie zaszkodziła. Wyruszając na domówkę warto porządnie się zaopatrzyć, jednak nie samymi "bąbelkami" i dobrym towarzystwem człowiek żyje. Dobrze mieć ze sobą coś, co wyróżni cię z tłumu. Mamy dla was świetną propozycję. To najbardziej studencki gadżet ze wszystkich jakie widzieliście!
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Ulubiony gadżet na każdej imprezie.
Ulubiony gadżet na każdej imprezie. (iStock.com)
dl8sb2y

Mieni się wyraźnymi kolorami już z daleka. Nie da się go nie zauważyć, ani przejść obok niego obojętnie. To specjalny kask na piwo, jakie znacie z amerykańskich komedii dla nastolatków. Dzięki niemu ani na chwilę nie rozstaniecie się ze złocistym trunkiem i wierzcie nam lub nie, ale przez całą imprezę będziecie w samym centrum uwagi. Kask posiada specjalny zawór, który sprawi, że po wyciągnięciu rurki z ust napój nie zaleje wam ubrania. Produkt dostępny jest aż w 6 kolorach.

Imprezowy kask to idealny drobiazg, który możecie podarować dobremu kumplowi. W końcu każdy zna kogoś, bez kogo nie uda się żadna impreza. Gadżet spisze się wyśmienicie nie tylko w nalewaniu piwa, ale również innych napojów. Dwa duże sloty pozwalają miksować ze sobą dowolne napoje. Jedyna rzecz, o której należy w tym przypadku pamiętać, to umiar. W końcu nikt nie lubi zmagać się z efektami dnia następnego.

Kask piwny to olbrzymie ułatwienie dla każdego imprezowicza. Wolne obie ręce to duży atut. Na pewno wiecie, dlaczego. Gadżet zapewnia pełną swobodę ruchu, bez konieczności rozstawania się z ulubionym trunkiem! Dodatkowo kask posiada specjalny podbródek, który usztywni go na twojej głowie, a przy dużym obciążeniu nie pozwoli zsunąć się na bok. Fajną cechą jest też podwójny zasobnik, który eliminuje częste "tankowanie".

Kask na piwo to jeden z najbardziej studenckich gadżetów, jakie można sobie wyobrazić. Sprzęt robi jednak furorę nie tylko wśród młodzieży. To doskonały gadżet, by przypomnieć facetowi w każdym wieku, że tak naprawdę nigdy nie wyszedł z niego nastolatek. Kask piwny świetnie spisze się w każdej okazji. Podaruj go komuś na dzień chłopaka, przynieść go na wieczór kawalerski lub na imieniny wujka. Za każdym razem przykuje uwagę i będzie głównym motywem imprezy.

dl8sb2y

Podziel się opinią

Share
dl8sb2y
dl8sb2y