Trwa ładowanie...
21-08-2014 14:03

Najbardziej niewierne kobiety świata

Najbardziej niewierne kobiety świataŹródło: Fotolia
d3rbfy1

Nie brakuje mężczyzn, którzy uważają, że kobiety z Azji są najbardziej ponętne na świecie. Teraz okazuje się, że Azjatki to nie tylko atrybuty w postaci nieprzeciętnych walorów estetycznych.

Regularnie publikowane badania pokazują, że nie są one najlepszym materiałem na stworzenie długofalowego związku, a już tym bardziej na żonę. Mieszkanki tego kontynentu zajmują czołowe pozycje w rankingu kobiet, którym trudno jest dochować wierności, choć tytuł lidera przypadł komuś innemu.

W ostatnim czasie pojawiło się sporo publikacji naukowych, koncentrujących się na problemie wierności kobiet. Kolejne badania pokazują, że panie zdradzają coraz częściej. Mało tego, w przeciwieństwie do mężczyzn rzadko mają z tego powodu wyrzuty sumienia. Niedawno dowiedzieliśmy się też, dlaczego to robią. Tym, co je do tego motywuje, rzadko jest brak szczęścia w związku czy wypalenie pod względem uczuciowym. Coraz częściej przyznają, że zdradzają nawet wtedy, gdy kochają swoich partnerów, a popycha je do tego nuda i rutyna.

d3rbfy1

My postanowiliśmy sprawdzić, czy wszyscy mężczyźni są narażeni na zdradę partnerki w równym stopniu i sięgnęliśmy do zestawienia... najbardziej niewiernych kobiet świata. Tak, to nie pomyłka – istnieją też takie rankingi. Dzięki systematycznie przeprowadzonym ankietom panowie na bieżąco mogą śledzić, jakim kobietom najczęściej zdarza się zdradzać swoich partnerów. W czasie takich badań panie same opowiadają o tym, jak duży problem stanowi w ich wypadku dochowanie wierności. Kto ma z tym największy kłopot? Najwięcej czołowych pozycji tego niechlubnego rankingu zajmują właśnie Azjatki.

Na miejscu drugim zestawienia zostały sklasyfikowane kobiety z Tajlandii – kraju, który reklamowany jest jako raj dla wszystkich miłośników seks-turystyki. Aż 59 procent z nich przyznało, że zdarza im się zdradzać swoich partnerów. Na kolejnej, trzeciej pozycji znalazły się mieszkanki Malezji. 39 procent z nich potwierdza, że ma problem z dochowaniem wierności, a na dalszym miejscu uplasowały się mieszkanki Singapuru. 19 procent pań z miasta-państwa w południowo-wschodniej Azji ujawniło, że zdradzanie partnera nie jest im obce.

Pod względem niewierności liderkami światowego zestawienia są mieszkanki Nigerii. W opublikowanym dwa lata temu zestawieniu to one zajęły czołową pozycję. Według danych, aż 62 procent z nich przyznało się do romansów z innymi facetami. Tu warto nadmienić, że ta informacja, zaraz po publikacji, okazała się kością niezgody i spowodowała, że do dyskusji włączyli się nawet przedstawiciele środowisk naukowych. Profesor Lai Olurode, socjolog z Uniwersytetu Lagosu w Nigerii, widząc Nigeryjki na czele listy, poczuł się zbulwersowany i podważył sposób prowadzenia badań. Jego zdaniem przeprowadzone zostały one w sposób zbyt ogólnikowy.

Pod względem bliższych Europie kręgów kulturowych najwyżej zostały sklasyfikowane Rosjanki, które znalazły się na czwartym miejscu. 33 procentom z nich zdarza się nie dochowywać wierności swoim partnerom. Oznacza to, że przyznają się do zdrady dwukrotnie częściej niż Francuzki, których w tym zestawieniu jest 16,3 procent. Wśród Amerykanek zdradę swoich partnerów potwierdziło 14 procent kobiet.

d3rbfy1

Badanie wierności zostało przeprowadzone wśród 29 tysięcy osób z 36 krajów na zlecenie firmy Durex.

RC/dm,facet.wp.pl

Czytaj także:
[

Sasha Grey napisała książkę erotyczną ]( http://ksiazki.wp.pl/tytul,Klub-Julietty-czyli-pornografia-dla-grafomanow,wid,21056,wiadomosc.html )

d3rbfy1
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d3rbfy1