Trwa ładowanie...

Najbardziej pożądane kobiety świata

Najbardziej pożądane kobiety świataŹródło: Jupiterimages
d423vgo
d423vgo

*Męskim okiem *

W czasie całej historii świata były kobiety, które przykuwały szczególną uwagę mężczyzn. Były ofiarami bezpodstawnych plotek i uczestniczkami bulwersujących skandali.

Stawały się symbolami swoich epok i postaciami, o których było głośniej w późniejszych czasach. Przedstawiamy 10 najbardziej fascynujących kobiet w historii, które uwodziły i prowokowały mężczyzn.

Niniejsza lista jest wyborem subiektywnym, więc niektóre przedstawione panie mogą wydać się Wam dziwne. Choć w niniejszym zestawianiu znalazły się kobiety, które miały swoje miejsce u szczytów władzy nie znajdziecie tu Katarzyny II czy królowej Margot. Nie niepokójcie się jednak, staraliśmy się przedstawić kobiety, które wzbudzały pożądanie, a nie te, które były pożądliwe.

d423vgo

Dla niecierpliwych mamy informacje, że przygotowywana jest już lista najbardziej rozpustnych kobiet, które zasiadały na tronach, o czym mamy nadzieje przekonacie się już wkrótce.

Zobaczcie te, które były pożądane. Gwarantujemy, że przy niektórych paniach zrobi się wam naprawdę gorąco….

No.10 - Charlotte Brontë Charlotte Brontë urodziła się w Yorkshire w północnej Anglii. Jej ojciec, pastor, po śmierci żony samotnie wychowywał syna i pięć córek, z których trzy - Charlotte, Emily i Anna - zostały pisarkami. Charlotte otrzymała edukację domową, następnie oddano ją do szkoły dla dziewcząt w Cowan Bridge.

Historie z jej dzieciństwa i wydarzenia do których doszło w rodzinnym domu bez wątpienia można określić jako mroczne...czytaj więcej

d423vgo
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d423vgo