Trwa ładowanie...
d4l5jfr
Ciekawostki

Najgorsze tatuaże. Bardzo szpetne

Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Najgorsze tatuaże. Bardzo szpetne
(Discovery Turbo)
d4l5jfr

Poraniona skóra, trwałe okaleczenia i blizny, a do tego wątpliwej jakości "ozdoba" w postaci obrzydliwego tatuażu, który nijak się ma do zamówionego wzoru z obrazka - tak coraz częściej kończy się wizyta u różnej maści domorosłych "mistrzów tatuażu", którzy trwale oszpecają często niczego nieświadome ofiary.

Proceder ten, niestety, zatacza coraz szersze kręgi! Sprawcom wystarczy jedynie niezwykle wysokie mniemanie o własnych talentach artystycznych, trochę pieniędzy i konto na eBay'u. Potem wystarczy już tylko złapać naiwniaków, którzy gotowi są za wszelką cenę wyglądać jak David Beckham.

d4l5jfr

W przeciwieństwie do celebrytów młodzi miłośnicy tatooingu rzadko kierują swoje kroki do profesjonalnego i bezpiecznego gabinetu, gdzie oddają się w ręce specjalistów. Powód jest prosty - stosunkowo wysokie koszty.

Korzystają na tym różnego rodzaju "artyści", którzy za pośrednictwem aukcji internetowych kupują często wątpliwej jakości sprzęt i z biegu zabierają się do wykonywania tatuaży. A później trzeba je usuwać...

d4l5jfr

Podziel się opinią

Share
d4l5jfr
d4l5jfr