Trwa ładowanie...

Najgorsze Walentynki w życiu!

Share
Najgorsze Walentynki w życiu!
Źródło: AFP
d3djr6d

Pewien nieszczęsny kibic hokejowego klubu New York Rangers minione Walentynki będzie pamiętał bardzo długo, a najprawdopodobniej do końca życia. A wszystko przez jego tandetny pomysł, który nie przypadł do gustu wybrance jego serca.

Są rzeczy, których po prostu żadnemu szanującemu się mężczyźnie robić nie wypada. Jedną z takich rzeczy bez wątpienia jest oświadczenie się w Walentynki!

Mało tego, jeżeli kobieta, przełknęłaby jeszcze takie tandetne zachowanie, to tylko w przypadku, kiedy miałoby ono miejsce w jakiejś wyjątkowej miłosnej scenerii i w wyjątkowych miłosnych okolicznościach. Do takich scenerii bez wątpienia nie należy hala (nawet jedna z największych na świecie), na której odbywa się właśnie mecz hokeja. Nawet kiedy na tafli lodowiska występuje ulubiona drużyna.

d3djr6d

Upokorzenie na oczach tysięcy ludzi!

Cóż mimo, że dla nas ta wiedza wydaje się oczywistym faktem, jednak nie każdy ma takie same postrzeganie świata jak my. Przynajmniej nie w ojczyźnie Walentynek.

Nie wiemy, czym kierował się Amerykanin, prosząc o rękę swoją dziewczynę podczas meczu hokejowego. Faktem jest, że sytuacja została zaplanowana wcześniej i została zarejestrowana przez kamery oraz puszczona na głównym telebimie w nowojorskiej Madison Square Garden wraz z treścią oświadczyn: _ „Melissa, will you be my blueshirt bride? Love, Nick („Melissa zostaniesz moją rangersowską żoną? Kocham, Nick”)_.

ZOBACZ TAKŻE:

* Znajdź taką, która Ci nie odmówi! Przeczytaj te Walentynki!*

]( http://jegoego.pl/ ){:external} Domyślacie się jak zareagowała, zaskoczona nietypowymi oświadczynami dziewczyna? Na początku próbowała ukryć twarz w dłoniach, lecz kiedy uświadomiła sobie, że ten „spektakl” oglądany jest na żywo przez 18 000 osób oraz miliony telewidzów, najzwyczajniej w świecie wstała z krzesełka i uciekła. Odpowiedź, mogła być tylko jedna: "Nie!"

d3djr6d

Upokorzenie na oczach tysięcy ludzi!

Mamy nadzieje, że sytuacja która przytrafiła się Nickowi, nie przypadnie w udziale żadnemu z naszych użytkowników. Profilaktycznie ostrzegamy przed tym, aby w dzień kobiet, Walentynki, czy urodziny Waszej lubej, powstrzymać się przed oświadczynami dajmy na to na stadionie piłkarskim, czy torze żużlowym.

ZOBACZ TAKŻE:

* Znajdź taką, która Ci nie odmówi! Przeczytaj te Walentynki!*

]( http://jegoego.pl/ ){:external}

d3djr6d

Podziel się opinią

Share
d3djr6d
d3djr6d