Trwa ładowanie...
16-05-2014 11:38

Najlepsi deskorolkowcy z całego świata powracają do Leszna!

Najlepsi deskorolkowcy z całego świata powracają do Leszna!
d1uboa3
d1uboa3

24-25 maja na Skateplazie Leszno w Lesznie odbędzie się kolejna edycja zawodów Back To The Streets. Przyjdź, a zobaczysz najtrudniejsze ewolucje zawodników z trzech kontynentów: Europy, Brazylii a nawet Japonii! 16.000 zł do wygrania, 4 różne konkurencje, atrakcje oraz specjalne trybuny dla publiczności.

Leszczyńskie Stowarzyszenie Sportów Ekstremalnych zaprasza już 24-25 maja na Skateplaze Leszno!

BACK TO THE STREETS
Back To The Streets to przedsięwzięcie młodych pasjonatów z Leszna, zrzeszonych w Leszczyńskie Stowarzyszenie Sportów Ekstremalnych. Z ich inicjatywy wybudowano ”najlepszą skateplazę na świecie” według słów dwukrotnego Mistrza Świata, Brazylijczyka Kelvina Hoeflera. W 2012 zorganizowali na niej zawody Back To The Streets, które przeszły do historii polskiej deskorolki jako wyjątkowe wydarzenie. Kolejna edycja z 2013 roku zgromadziła 125 zawodników z 16 krajów.

d1uboa3

CAŁY DESKOROLKOWY ŚWIAT ZJEDZIE DO LESZNA
Zawody Back To The Streets w 2014 roku zgromadzą zawodników i media z całej Europy, Brazylii oraz.....Japonii! Uczestniczy oraz uczestniczki powalczą w 4 różnych konkurencjach o pulę nagród wynoszącą 16 000 złotych, specjalny limitowany zegarek z logo zawodów, szereg innych nagród oraz tytuł zwycięzcy Back To The Streets.

ROZWÓJ ORGANIZACYJNY
Organizatorzy ulepszyli formułę zawodów, usprawnili organizację, stworzylli nowy system sędziowania i pubikacji wyników, powołali międzynarodowe jury, nawiązali kontakt ze Światową Organizacją Deskorolki. Dla publiczności zorganizowali trybuny oraz różne atrakcje, a wśród nich miasteczko ekstremalne z możliwością obejrzenia prawdziwych maszyn żużlowych, rajdowych, kartingowych, oraz porozmawiania z zawodnikami Mistrzostw Polski w rajdach i Mistrzostw Świata w żużlu. Po sobotnich półfinałach na wspólną imprezę zaprasza natomiast Gliding Hotel, które dzięki pomocy DOT Agency organizuje Koncert Diox’a/oficjalne after party po zawodach BTTS.

d1uboa3

ORGANIZATORZY
Organizatorem imprezy jest Leszczyńskie Stowarzyszenie Sportów Ekstremalnych, grupa młodych ludzi z Leszna, założyla Stowarzyszenie po to by z czystej pasji rozwijać siebie, deskorolkę oraz Polskę.

* HARMONOGRAM ZAWOÓW*
Przyjdź i zobacz zawody na najwyższym europejskim poziomie!
Więcej informacji na:
btts.pl
facebook

d1uboa3
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d1uboa3