Trwa ładowanie...
d3ub00f

Najlepszy telefon, jaki miałeś. Odporny na wilgoć i upadki, a do tego tańszy od smartfona

Praca w terenie, budowa, deszcz, wstrząsy, długi czas pracy, noszenie w kieszeni z kluczami i wiele innych szkodliwych czynników nie zaszkodzi naszemu telefonowi, jeśli wybierzemy odpowiedni model. Oto najciekawsze komórki odporne na trudne warunki.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie

Treści redakcyjne są całkowicie niezależne.Wspierasz nasz rozwój, kupując produkty z linków lub boksów zamieszczonych w tekście.

W trudnych warunkach zwykłe smartfony często przestają działać
W trudnych warunkach zwykłe smartfony często przestają działać (Materiały prasowe, Fot: DeWalt)
d3ub00f

Telefon wypadł z kieszeni i wpadł do kałuży? To nic, jeśli masz ten model

Trwały telefon, który poradzi sobie w trudnych warunkach pracy i w jesiennych warunkach pogodowych, charakteryzuje się wodoodpornością oraz pełną ochroną przed wnikaniem pyłu, co potwierdza certyfikat IP68. Cyfra 6 gwarantuje pyłoszczelność urządzenia, a 8 (przy domkniętych uszczelkach) zapewnia ochronę smartfona przed zanurzeniem w wodzie. W praktyce ten telefon może wytrzymać nawet pół godziny 3 metry pod powierzchnią wody. Jeśli więc często bywasz na rybach lub spędzasz każdy urlop nad morzem lub jeziorem w sposób aktywny, warto rozważyć ten model telefonu jako najbardziej bezpieczny.

Telefon wpada do wody przez przypadek, ale w warunkach podwyższonej wilgotności powietrza przebywamy często i mamy tego świadomość. Relaks w terenie w deszczowy dzień, wilgotne środowisko pracy czy nawet pozostawienie telefonu w kuchni lub łazience – to wszystko może wpłynąć na niewielkie zawilgocenie każdego modelu. Jeśli dodać do tego drobinki pyłu, które unoszą się w powietrzu na budowie, w twoim warsztacie czy garażu – telefon może wymagać regularnego czyszczenia lub być narażony na uszkodzenia. Im trudniejsze warunki, tym krótsza żywotność urządzenia. Odporny na wodę i pył model nie zawiedzie w takich warunkach i ochroni zapisane na nim dane.

   Shutterstock.com
(Shutterstock.com)

Niezawodny telefon do dzwonienia

Nowoczesne smartfony to opcja dla pasjonatów nowoczesnych technologii. Elegancka obudowa, aplikacje, setki powiadomień na każdy temat, aparat lepszy od lustrzanki cyfrowej, coraz większa pojemność i szybsze działanie. To fascynujące, ale jeśli korzystasz z telefonu tylko po to, aby dzwonić, potrzebujesz zwykłego modelu, któremu nie zaszkodzi deszcz, upadek, a nawet krótka kąpiel. Dodatkowo wytrzymała bateria 2000 do 5000 mAh zapewnia mu działanie w stanie czuwania przez wiele dni. Wybrane modele naładujesz w kilkanaście minut. Idealne rozwiązanie, jeśli jesteś w ciągłym ruchu, a powerbank został w domu.

   Materiały prasowe
(Materiały prasowe)

Jeśli zwykły smartfon wpadnie ci do wody, możesz się z nim pożegnać. Niska temperatura i wilgoć są dla nowoczesnych telefonów zabójcze. Prostota i funkcjonalność wytrzymałych telefonów komórkowych, a nawet smartfonów, odpowiadają przede wszystkim osobom, które oczekują konkretnego narzędzia do komunikacji. Nie zniszczą się tak szybko, jak plastikowe smartfony, a dodatkowo zapewnią szybki dostęp do internetu i zapisanych danych, możliwość robienia zdjęć oraz wysoką wydajność pracy dzięki 4-rdzeniowemu procesorowi.

icon info

Treści redakcyjne są całkowicie niezależne.Wspierasz nasz rozwój, kupując produkty z linków lub boksów zamieszczonych w tekście.

d3ub00f

Podziel się opinią

Share
d3ub00f
d3ub00f