WP
Materiał Partnera
Styl

Najmodniejsze pierścionki zaręczynowe - wiosna 2019

Jak wybrać pierścionek zaręczynowy, który zachwyci Twoją przyszłą żonę? Podpowiadamy, na co zwrócić uwagę, aby wybrany model leżał idealnie i prezentował się przepięknie nie tylko w dniu zaręczyn, ale również wiele lat później.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Najmodniejsze pierścionki zaręczynowe - wiosna 2019
(Materiały prasowe)
WP

Proponujemy też trzy wyjątkowe pierścionki zaręczynowe z kolekcji Kartezja i Ventego, których piękno i ponadczasowość będą gwarancją dobrego wyboru.

Najlepszy pierścionek zaręczynowy to taki, który pasuje idealnie

Nawet najpiękniejszy pierścionek zaręczynowy nie sprawdzi się, jeżeli będzie źle dobrany. Dopasowanie pierścionka do rozmiaru, budowy dłoni i przede wszystkim gustu Twojej wybranki jest niezwykle ważne. Obowiązuje generalna zasada, że przy drobnych dłoniach lepiej sprawdzają się delikatne pierścionki zaręczynowe, a przy mocniej zbudowanych - bardziej okazała biżuteria z szerszą obrączką i większym kamieniem. Koniecznie przyjrzyj się też biżuterii, jaką na co dzień nosi Twoja ukochana: jakie kolory i wzory wybiera? Czy woli ekstrawaganckie modele, czy raczej tradycyjne, skromne, minimalistyczne? Odpowiedź na te pytania pozwoli łatwo i trafnie wybrać idealny pierścionek, który zachwyci Twoją przyszłą żonę.

Jak wyznaczyć rozmiar pierścionka zaręczynowego?

Przyjęło się, że biżuteria zaręczynowa jest noszona na serdecznym palcu prawej dłoni, dlatego też rozmiar obrączki powinien być dopasowany właśnie do jego obwodu. Pierścionki posiadają specjalny system wyznaczania rozmiaru, gdzie kolejne liczby (zwykle od 7 do 20) oznaczają coraz większe obwody - każdy następny jest większy o 0,33 mm. Jubilerzy używają precyzyjnych narzędzi do dokładnego wyznaczania odpowiedniego rozmiaru, dzięki czemu są w stanie dobrać obwód bez konieczności przymiarki. To bardzo ważne w przypadku kupowania pierścionków zaręczynowych, które zazwyczaj mają być niespodzianką dla ukochanej.

WP

Jak sprawdzić rozmiar pierścionka? Najlepiej będzie, jeżeli dyskretnie pożyczysz od swojej narzeczonej inny pierścionek noszony na serdecznym palcu prawej ręki i zmierzysz go, a potem bezszelestnie odłożysz na miejsce. Możesz również poprosić o pomoc jej siostrę lub przyjaciółkę – to ułatwi Ci zdobycie informacji w taki sposób, aby wybranka nie zorientowała się, że planujesz oświadczyny.

Na pierścionku zaręczynowym nie warto oszczędzać

Pierścionek zaręczynowy kupuje się tylko raz w życiu, a Twoja przyszła żona będzie nosiła go przez wiele lat. Dlatego też warto postarać się, aby był to naprawdę trafiony zakup. Pierścionki zaręczynowe wykonane z najwyższej jakości materiałów są droższe, ale będą dobrą inwestycją w trwałość biżuterii i zadowolenie, a także zdrowie narzeczonej - szlachetne surowce nie uczulają i nie podrażniają skóry. Jeżeli jednak nie dysponujesz odpowiednią kwotą, nie przejmuj się - wielu jubilerów oferuje możliwość zakupu na raty, co odciąży Twój portfel i pozwoli na zakup wymarzonego modelu.

Złoty pierścionek zaręczynowy z brylantem: klasyka i ekstrawagancja w jednym

Wykonany ze złota pierścionek zaręczynowy z diamentem to bardzo tradycyjny wybór, który nigdy nie wychodzi z mody. Wpływa na to wiele czynników: przede wszystkim wspomniane surowce są niezwykle trwałe i odporne na uszkodzenia, dzięki czemu wykonana z nich biżuteria zachowuje swój blask i nienaganny wygląd przez wiele lat. Zachwycająca uroda diamentów i złota jest nie do podrobienia, dlatego ich wykorzystanie nadaje pierścionkowi szlachetności i elegancji. Równie ważna jest też symbolika materiałów.

Złoto symbolizuje bogactwo, luksus i trwałość. Kojarzy się również ze szlachetnością, mądrością i czystością, a także słońcem, radością i miłością. Dlatego właśnie stanowi ono idealny materiał na podstawę oryginalnego pierścionka zaręczynowego. Diament natomiast jest najtwardszym ze znanych minerałów. Powstaje w bardzo wysokiej temperaturze i pod ogromnym ciśnieniem, a jego uroda jest niezrównana. To wszystko sprawia, że w kulturze jest kojarzony z trwałością, pięknem i odpornością na przeciwności losu. To idealny kamień do pierścionka zaręczynowego, który będzie symbolizował Wasze uczucie: trwałe, silne i czyste.

WP

Najpiękniejsze modele na wiosnę 2019, obok których nie można przejść obojętnie

Pierścionek zaręczynowy z białego i żółtego złota z brylantem

Materiały prasowe
Podziel się

Ten klasyczny i ponadczasowy model (P0226TB) spodoba się każdej kobiecie. Prosta obrączka zwieńczona jest elegancką koroną z białego złota, która stanowi niezwykłą ozdobę i dodatkowo powiększa optycznie umieszczony w niej brylant o masie jednego karata. Pierścionek został wykonany z białego i żółtego złota o próbie 585. W wariancie standardowym znajduje się brylant o kolorze H, czystości SI oraz szlifie i symetrii GD, jednak możliwe jest też dopasowanie go do indywidualnych preferencji.

WP

Pierścionek zaręczynowy z brylantem z białego złota

Materiały prasowe
Podziel się

Ten model (P0236BB) posiada subtelną, delikatną oprawę. Zwężająca się przy kamieniu obrączka pozwala skupić uwagę na pięknie brylantu o masie jednego karata. Oferta standardowa zawiera diament w szlifie brylantowym o czystości SI, kolorze H oraz szlifie i symetrii GD, z obrączką z białego złota próby 585. Tutaj również dostępna jest oferta spersonalizowana, w ramach której pomożemy dobrać idealny kamień.

Pierścionek zaręczynowy z żółtego złota z diamentami

WP
Materiały prasowe
Podziel się

Ten pierścionek (P0468ZB) to idealny wybór dla miłośniczek niebanalnej biżuterii, które jednocześnie cenią sobie najszlachetniejsze materiały i ponadczasową elegancję. Pierścionek wyposażony jest w finezyjnie zaprojektowaną obrączkę z żółtego złota o próbie 585, która została ozdobiona trzema rzędami mieniących się diamentów i zwieńczona niezwykłym brylantem. Łączna masa kamieni wynosi aż 1.05 karata, a każdy z nich został oszlifowany z nadzwyczajną precyzją (szlif brylantowy, ocena szlifu i symetrii - GD). Wszystkie brylanty użyte do stworzenia tego pięknego pierścionka posiadają czystość SI i kolor H, dzięki czemu efekt jest olśniewający.

Prezentowane pierścionki zaręczynowe znajdziesz TU.

Nadal nie wiesz, jaki model wybrać? Skontaktuj się z nami, a wybierzemy dla Ciebie najlepszy pierścionek zaręczynowy, który spełni marzenia Twojej ukochanej.

WP
Polub WP Facet
WP
WP
0
komentarze
Głosuj
Głosuj
0
Wow!
0
Ważne
0
Słabe
0
Straszne
Trwa ładowanie
.
.
.
WP