Trwa ładowanie...
d2jwx39
Ciekawostki

Najnowszy album polskiego duetu Glassesboys

Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Najnowszy album polskiego duetu Glassesboys
(materiał prasowy)
d2jwx39

Nagrywają ze Snoop Doggiem, Fat Joem czy Flava Flav, pod ich wrażeniem jest sama Jennifer Lopez! Polski duet jako pierwszy w Polsce otrzymał możliwość podpisania kontraktu ze słynną wytwórnią EMI Music.

Kim są Glassesboys?

W połowie 2012 roku na polski rynek wyłania się duet Glassesboys, czyli Jarosław Bobowik i Tomasz Wnuk, stanowiący godną konkurencję dla największych sław w muzyce pop-klubowej na świecie. Coraz prężniej działający duet muzyków, jako pierwszy w Polsce otrzymał możliwość podpisania kontraktu pokroju Davida Guetty czy Swedish House Mafia, z popularnym brandem, wytwórnią Emi Music.

d2jwx39

Dużym krokiem do przodu była produkcja debiutanckiego klipu, który osiągnął w pierwszych dwóch miesiącach prawie 700.000 wyświetleń oraz do którego singiel uplasował się na 6 miejscu airplay w gatunku pop/dance/club. Jak się okazało, był to dopiero początek sukcesów.

2014 rok to początek wejścia do współpracy z pierwszoligowymi artystami. Glassesboys znów jako pierwsi artyści z polski dokonali wielkiego sukcesu nagrywając z takimi super sławami jak: Snoop Dogg, Fat Joe czy też Flava Flav. Ich drugi album wydany w przedpremierowo w Japonii nakładem Tower Records poza wyżej wymienionymi nazwiskami zawiera remix wykonany dla Pitbulla i Nayer. Twórczość okularowych chłopaków jest doskonale znana chociażby Jennifer Lopez, która bardzo pochlebnie wypowiedziała się na temat propozycji współpracy. 2014 rok to również data podpisania kontraktu z wytwórnią MyMusic, za pośrednictwem której drugi autorski album Glassesboys ukaże się w Polsce.

(( bigphoto http://i.wp.pl/a/f/jpeg/35315/fotka.jpeg #source=(fot. materiał prasowy)

# #size=648x372#))

Więcej informacji na temat zespołu znajdziecie na profilu facebookowym Glassesboys i na Twitterze. Ich muzyki posłuchać można na Soundcloudzie lub YouTubie

d2jwx39

Podziel się opinią

Share
d2jwx39
d2jwx39