WP

Najpiękniejsze pierścionki zaręczynowe. Klasyczne i nowoczesne

Walentynki to doskonała okazja do zaręczyn. Jeśli masz wątpliwości, jaki pierścionek warto podarować swej wybrance, sprawdź poniższe wskazówki i najpiękniejsze, naszym zdaniem, propozycje.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Klasyczne pierścionki zaręczynowe zdobi się najczęściej szlachetnymi diamentami albo cyrkoniami
Klasyczne pierścionki zaręczynowe zdobi się najczęściej szlachetnymi diamentami albo cyrkoniami (Materiały prasowe, Fot: Apart)
WP

Najpiękniejsze pierścionki zaręczynowe - klasyczne propozycje

Klasyczne pierścionki zaręczynowe wykonuje się zwykle z żółtego złota, gdyż kruszec ten, ze względu na swoją szlachetność i trwałość, idealnie nadaje się na uroczyste wydarzenia. Tradycyjne modele zdobione są też różnymi kamieniami, przy czym brylanty uchodzą za najbardziej drogocenne i najbardziej odpowiednie na tę okazję. Często zastępuje się je np. cyrkoniami albo kolorowymi minerałami (rubinami, szafirami, szmaragdami itp.). Tradycyjne pierścionki zaręczynowe zawierają najczęściej jeden kamień umieszczony na środku krążka. Takie modele są bardzo uniwersalne i zapewne zadowolą większość pań.

WP

Alternatywą dla pierścionków zaręczynowych z żółtego złota są modele wykonane z białego złota albo ze srebra. Wybór odpowiedniego kruszcu powinien być więc podyktowany gustem partnerki i, co równie istotne, budżetem. Najdroższe są pierścionki ze złota wysadzane brylantami, przy czym im bardziej okazały kamień, tym zwykle wyższa cena (najtańsze można znaleźć już za ok. 400 zł). Mniej kosztują modele ze srebra, zdobione np. barwnymi kamieniami syntetycznymi, które przypominają wyglądem i właściwościami naturalne odpowiedniki, ale są znacznie od nich tańsze.

WP
Materiały prasowe
Podziel się

Najpiękniejsze pierścionki zaręczynowe - nowoczesne propozycje

Nowoczesne pierścionki zaręczynowe będą dobrym wyborem dla pań, które preferują oryginalne albo skromne rozwiązania. Niezwykle modny jest minimalistyczny styl, który nie rzuca się w oczy i ładnie podkreśla urodę kobiecych dłoni. Subtelne pierścionki zaręczynowe zwykle nie zawierają jednego dużego kamienia, a zdobienie o konkretnym kształcie. My proponujemy modele z sercem albo symbolem nieskończoności, które nadają się na okazje związane z miłością.

WP
WP
WP
0
komentarze
Głosuj
Głosuj
0
Wow!
0
Ważne
0
Słabe
0
Straszne
Trwa ładowanie
.
.
.
WP