Trwa ładowanie...

Najstarszy biustonosz powiększający biust!

Share
Najstarszy biustonosz powiększający biust!
Źródło: Jupiterimages
d14rmn7

Chyba każda kobieta, która nie może pochwalić się zbyt bujnym biustem, choć raz w życiu próbowała oszukać naturę i męski wzrok zakładając biustonosz typu push-up.

Choć dziś dla wielu mężczyzn istnienie tego typu wynalazków jest czymś naturalnym, z czym musieliśmy sobie poradzić i co zmusza nas do zwiększonej czujności, należy pamiętać, że nie zawsze tak było.

Chociaż kobiety od zawsze próbowały nie tylko uczciwymi sztuczkami zwodzić biednych mężczyzn, niektórych rzeczy po prostu nie dawało się ukryć i zakamuflować. Bo jak wyeksponować coś czego nie ma? Otóż po raz pierwszy udało się to zrobić blisko 200 lat temu!
Tyle bowiem lat liczy sobie najstarszy biustonosz typu push-up. Stanik został niedawno odkryty wśród zbiorów i wystawiony w Muzeum Nauki w Londynie.

Większość modowych ekspertów, którzy mieli już okazję widzieć to oszukańcze cudeńko, uważa, że twórcy biustonoszu wykorzystali te same techniki zwodzenia męskiego wzroku, które przyniosły sławę Evie Herzigovej, ubranej w kultowy już stanik "Hello Boys", który największe tryumfy świętował w latach 90-tych.

d14rmn7

Podziel się opinią

Share
d14rmn7
d14rmn7