Trwa ładowanie...

Nawigacja Mio S760: 7 cali rozrywki i multimediów

Nawigacja Mio S760: 7 cali rozrywki i multimediówŹródło: Mio
db184uy
db184uy

Po wprowadzeniu na polski rynek przez Mio urządzeń Moov S505, S555 oraz S568 przyszedł czas na multimedialny model Moov S760. Wyposażony on został w 7 calowy dotykowy wyświetlacz TFT o rozdzielczości 800 x 480 pikseli, obsługę plików video (MPEG4, WMV, DivX, Xvid), obsługę plików audio oraz przeglądarkę zdjęć.

Zastosowany w Moov S760 nadajnik FM pozwala na bezprzewodową transmisję dźwięku, dzięki czemu możemy odtwarzać multimedia oraz komunikaty głosowe korzystając z systemu nagłośnienia car audio. Dzięki zastosowaniu złącza AV istnieje również możliwość podłączenia Moov S760 do odtwarzacza DVD.

Nawigacja na 7-calowym ekranie

Zastosowany w Moov S760 widok True Map wzorowany jest na wyglądzie tradycyjnych, papierowych map, a uproszczone menu pozwala na szybkie i łatwe korzystanie z funkcji nawigacyjnych. Wyszukiwanie adresu jest ułatwione dzięki wpisywaniu nazwy poszukiwanego miasta i ulicy w jednym ciągu znaków bez konieczności przemieszczania się między oknami. Funkcja "eksploruj" pozwala natomiast na odnalezienie interesujących miejsc pogrupowanych w kategorie w dowolnie wybranym obszarze.

Na ekranie nawigacji dostępne są informacje o kolejnym skręcie wraz z jego kierunkiem i nazwą ulicy w którą należy skręcić.

db184uy

W Moov S760 zastosowano także sprawdzone rozwiązania takie jak fotonawigacja NavPix, która pozwala na wyznaczanie trasy do miejsc ze zdjęć z przypisanymi danymi geolokalizacyjnymi. Mio wyposażyło także swój najnowszy produkt w zintegrowany Przewodnik Turystyczny, który dostarcza informacji o atrakcjach turystycznych, restauracjach czy hotelach w największych i najciekawszych miastach europejskich czytaj więcej na tech.wp.pl...

db184uy
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
db184uy