Trwa ładowanie...
d32pzzs
Ciekawostki

Nicole Kidman i Tom Cruise - słynne rozstania

Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Nicole Kidman i Tom Cruise - słynne rozstania
(WP.PL)
d32pzzs

Nicole Kidman, ur. 20. 06.1967 r. i Tom Cruise, ur. 03.07. 1962 r.

Przez lata ich małżeństwa prasa publikowała tysiące zdjęć tego aktorskiego „dream temu”. Wspierali się w swoich zawodowych drogach, oboje rozwijali się i osiągali, co raz to wyższe stopnie kariery. Wspólnie adoptowali dwoje dzieci. Przełomowym momentem dla tej pary okazał się ich wspólny udział w filmie Stanleya Kubricka „Oczy szeroko zamknięte”. Czyżby przekroczenie najintymniejszych małżeńskich granic okazało się zgubne?

Liczba związku:
Para pobrała się 24.12.1990 r. Zatem liczba ich związku to Jeden. Tom Cruise to facet pewny siebie i z ego, którym obdzieliłby paru innych. Czy za tym stoi prawdziwa wiara w siebie czy emocjonalne niedociągnięcia i braki z dzieciństwa, to wie tylko on. Jednak jest typem osoby, które przytrafiają się związki o wibracji liczby Jeden. Jednym z tego powodów jest lekcja budowania relacji z drugim człowiekiem, a soczewką ma być własne ja. To lekcja zrozumienia swojej odrębności, ale i postrzegania swoje prawdziwej pozycji w związku. Taki związek jest szalenie nieprzewidywalny. To, co wydaje się prawdą dziś, może okazać się iluzją jutra. Często takie relacje jawią się w barwach czarno- białych, i albo jest sielanka albo totalna destrukcja. Zgubić tę parę może egoizm, brak dialogu i kompromisu. Liczby drogi życia
( jak para na siebie wzajemnie oddziałuje suma wszystkich liczb w dacie urodzenia)
Nicole to numerologiczna Czwórka, zaś Tom Jedynka. Te liczby pozostają ze sobą dalece niezgrane. Nie działają na siebie dobrze. Czwórka chce dialogu i odpowiedzialności, Jedynka jest zbyt mocno skoncentrowana na sobie i swojej niezależności. W miłości Jedynka chce spontaniczności, zaś Czwórka bywa nazbyt poukładana, pragmatyczna i zachowawcza. Czwórka, gdy nie kontroluje sytuacji i jest porywana w wir życia, traci pewność siebie i czuje się niepewnie. Czwórka lubi planować, zaś Jedynka jest spontaniczna i niecierpliwa. Nie trudno o wykolejenie się tego wspólnego wagonika z torów życia.

d32pzzs

Podziel się opinią

Share

d32pzzs

d32pzzs