Trwa ładowanie...

Nie chce żony z brodą!

Share
Nie chce żony z brodą!
Źródło: AFP
drwjex1

Męskim okiem

Pewien Arab udowodnił właśnie, że popularne powiedzenie o kupowaniu "kota w worku" wciąż może być aktualne. Mężczyzna przed ślubem nie oglądał swojej wybranki inaczej niż otulonej w tradycyjną chustę zasłaniającą twarz. Kiedy już jako żona uchyliła rąbka tajemnicy okazało się że ma zeza i brodę...

Historia niczym z sennego koszmaru. Stajesz na ślubnym kobiercu, wypowiadasz słowa sakramentalnej przysięgi, po czym twoja wybranka odwraca się i widzisz, że masz przed sobą strasznego potwora. Tyle że w opisywanym przez serwis Al Arabiya pan młody nie obudził się w tym momencie zlany zimnym potem i z okrzykiem przerażenia na ustach. To co go spotkało - wydarzyło się jak najbardziej na jawie.

drwjex1

Agencja nie podaje personaliów pechowca, informuje jedynie, że chodzi o pewnego arabskiego ambasadora. Zanim doszło do ślubu twarz swojej wybranki widział jedynie zasłoniętą nikabem - tradycyjną chustą, albo na fotografiach. Te ostatnie okazały się jednak fotkami... siostry jego narzeczonej.

[

]( http://jegoego.pl/ ){:external} Dopiero gdy podpisany został akt małżeństwa i pan młody chciał pocałować swoją ślubną, cała prawda wyszła na jaw. Okazało się że kobieta ma zeza, a także niezbyt kobiecy zarost na twarzy. Nic dziwnego że mężczyzna poczuł się nie tylko przerażony, ale też rozczarowany i domaga się unieważnienia całego sakramentu.

drwjex1

I wcale mu się nie dziwimy. Strach pomyśleć jakie jeszcze tajemnice skrywała pod warstwą tkanin jego wybranka. Co by było, gdyby wiedziony ciekawością sięgnął nieco niżej? Albo gdyby tuż przed nocą poślubną odkrył, że ukochana sika na stojąco?

Opisany przez Al Arabiyę przypadek powinien być przestrogą dla wszystkich mężczyzn. Uczucie - uczuciem, ale warto dobrze sprawdzić z kim mamy do czynienia, zanim dojdzie do jakichkolwiek wiążących deklaracji. Oczywiście wiemy co na to powiedzą kobiety - że gadamy jak proste samce, że przecież tak naprawdę liczy się wnętrze.

Otóż to drogie panie - przypadek pechowego Araba doskonale pokazuje, jak bardzo wnętrze ma znaczenie. W tym konkretnym przypadku - wnętrze burki.

(menonwaves) ZOBACZ TAKŻE:

[

]( http://jegoego.pl/ ){:external}

drwjex1

Podziel się opinią

Share
drwjex1
drwjex1