Trwa ładowanie...

Nie daj się nabrać na poranny seks!

Nie daj się nabrać na poranny seks!Źródło: Thinkstock
d2c7ii9
d2c7ii9

Męskim okiem

* Myślisz że twoja partnerka ma na ciebie ochotę? Uważaj - może po prostu chce, żebyś nieco ogarnął w mieszkaniu. Aż 84 procent pań przyznaje się do tego, że inicjuje seks w weekendy i dni wolne, bo chce w ten sposób nakłonić partnera do pomocy w domowych obowiązkach.*

Jest sobotni poranek. Nie musisz wcześnie wstawać, nie czeka na ciebie żadna praca, ani upierdliwy szef. Nie masz żadnych obowiązków i możesz leniuchować do woli. Tak ci się przynajmniej wydaje. Bo twoja partnerka już ma dla ciebie kilka zadań: trzeba pozmywać, poodkurzać, umyć podłogi, a potem wyszorować wannę i toaletę. Nie wierzysz, że cię do tego namówi? Nic prostszego - wystarczy, że chwilę z tobą pofigluje, a sam zakasasz rękawy i weźmiesz się do roboty! Do takich zachowań przyznaje się ponad 80 procent kobiet!

W dodatku panie absolutnie nie widzą w takim zachowaniu nic złego. Uważają, że jest to drobne, nieszkodliwe przekupstwo, które w żaden sposób nie zagraża dobrym relacjom w związku. Większość tłumaczy też, że dzięki porządkowi w domu czuje się bardziej komfortowo, nic jej nie rozprasza i chętniej oddaje się seksualnym igraszkom.

d2c7ii9

No cóż - relacjom być może faktycznie to nie zagraża, ale nikt chyba nie lubi być ofiarą manipulacji. Nawet takiej "nieszkodliwej". Tak więc drodzy panowie - uważajcie w sobotnie poranki. Uważajcie w weekendy i w inne dni wolne! Nie dajcie się zwieść kuszącym namowom, bo nie płyną one z pożądania, ale z co najwyżej z potrzeby porządku! Najlepiej w takim przypadku nie reagować, skupić się na przerzucaniu kanałów w telewizji, ewentualnie wziąć szybki, zimny prysznic.

Jest też druga opcja - najpierw pofiglować, a potem przypomnieć sobie nagle, że ma się coś ważnego do załatwienia na mieście. Tylko uwaga - taki numer przejdzie raz, góra dwa razy. Potem nasze nagłe wyjścia zaczną budzić podejrzenia.

_ (menonwaves)_

ZOBACZ TAKŻE: Seks w liczbach

d2c7ii9
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d2c7ii9